Protein Break Bar - Nový
Kód: 44983



Podrobný popis
Protein Break Bar - proteínová pochúťka, ktorá obsahuje minimum cukru a kalórií
Protein Break Bar je chutná proteínová pochúťka s nízkym obsahom cukru. Je výbornou alternatívou k známym sušienkam z hypermarketov, avšak s lepším zložením. Okamžite si vás získajú svojou bohatou chuťou čokolády, kedy si budete myslieť, že jete skutočnú tabuľku čokolády. V kombinácii so sušienkou uprostred získate úžasnú dlhotrvajúcu chuť, vďaka ktorej budete mať problém zjesť len jednu tyčinku.
Protein Break Bar a jej výhody
- chutná proteínová pochúťka
- obsahuje iba 0,9 g cukru
- má minimum kalórií
- ideálna desiata alebo popoludňajšie občerstvenie
Zloženie
Mliečna čokoláda s maltitolom (kakaové maslo, sladidlo (maltitol), srvátkový proteínový koncentrát (mlieko), sušené plnotučné mlieko, odtučnené sušené kakao, mliečny koncentrát (mlieko), emulgátor (lecitín), extrakt z vanilky), sladidlo (maltitol), bambucký olej, ryžová múka, zemiakový škrob, kokosový olej, teffová múka, sójová múka, odtučnené sušené kakao, emulgátor (sójový lecitín), vaječný žĺtok, soľ, kypriaca látka (hydrogenuhličitan sodný).
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 tyčinka (21,5 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 475 kJ / 113 kcal |
| Tuky | 8,5 g |
| z toho nasýtené | 5,1 g |
| Sacharidy | 8 g |
| z toho cukry | 0,9 g |
| Vláknina | 0,3 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Soľ | 0,06 g |
Upozornenie
Nejedzte, ak ste alergickí na akúkoľvek zložku. Výrobok nemožno použiť ako náhradu za pestrú stravu. Uchovávajte pri teplote 15-25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, náhlych teplotných skokov a vlhkosti, mimo dosahu malých detí. Nadmerná spotreba môže mať laxatívny účinok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Proteínové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.022000 |
| Značka: | Novo |
| Dĺžka: | 10.500000 |
| Šírka: | 3.000000 |
| Výška: | 1.000000 |
| Netto váha: | 0.021500 |
| Počet kusov v balení: | 25 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
