Premium BIO Mandľové maslo - DR. GOERG
Kód: 46309



Podrobný popis
Premium BIO Mandľové maslo - 100 % čisté maslo z organických mandlí prvotriednej kvality s bohatou krémovou chuťou
Premium BIO Mandľové maslo si zamilujete vďaka jeho krémovej chuti a lahodnej konzistencii. Je vyrobené z celých organických mandlí, preto obsahuje veľa vlákniny a je zdrojom bielkovín. Táto prvotriedna pochúťka je bez akýchkoľvek emulgátorov, stabilizátorov či palmového oleja. Dodá vám potrebnú energiu a až 25 g bielkovín na 100 g. Obľúbite si ho ako chutnú pochúťku alebo prísadu do obľúbených jedál, napríklad smoothies.
Premium BIO Mandľové maslo je vďaka svojmu zloženiu vhodné nielen pre vegánov a vegetariánov, ale všetkých, ktorí žijú aktívne.
Premium BIO Mandľové maslo a jeho výhody
- je to 100 % organické maslo
- obsahuje až 25 g bielkovín na 100 g
- neobsahuje žiadny palmový olej, emulgátory či stabilizátory
- je zdrojom vlákniny a bielkovín
- je vhodné pre vegánov a vegetariánov
Zloženie
BIO mandľové maslo (100 %).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2623 kJ / 634 kcal |
| Tuky | 55 g |
| z toho nasýtené | 4.5 g |
| Sacharidy | 6.2 g |
| z toho cukry | 4.2 g |
| Vláknina | 8 g |
| Bielkoviny | 25 g |
| Soľ | 0.01 g |
Upozornenie
Organické mandľové maslo od Dr. Goerg sa môže uchovávať až 14 mesiacov. Skladujte uzavreté pri izbovej teplote a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Na povrchu sa môže usadiť mandľový olej z orechov. Pred použitím premiešajte.
Alergény: mandle.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| EAN: | 4260213392941 |
| Brutto váha: | 0.322000 |
| Značka: | DR. GOERG |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 10.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
