Premium BIO Kokosový olej - DR. GOERG
Kód: 46423



Podrobný popis
Premium BIO Kokosový tuk - 100% organický kokosový tuk z čerstvo zozbieraných filipínskych orechov
Premium BIO Kokosový tuk vyniká svojou vysokou kvalitou, pretože pochádza iba z čerstvo zozbieraných orechov filipínskeho ekologického pestovania. Od zberu po výsledný produkt neuplynie ani 72 hodín, vďaka čomu sa môže výsledný 100% BIO kokosový tuk pýšiť certifikátom čerstvosti. Dymový bod sa pohybuje okolo 234 °C, vďaka čomu je vhodný na varenie, pečenie, restovanie aj smaženie. Kokosový tuk neobsahuje žiadne pridané látky, a môžu ho používať dokonca aj vegáni, pretože je iba rastlinného pôvodu.

Premium BIO Kokosový tuk a jeho výhody
- vyrába sa z čerstvo zozbieraných kokosových orechov
- pochádza z filipínskeho ekologického pestovania
- má certifikát čerstvosti
- je vhodný na pečenie, varenie, restovanie aj smaženie
- neobsahuje pridané látky
- je vhodný aj pre vegánov
Zloženie
100% čistý kokosový tuk z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3685 kJ / 896 kcal |
| Tuky | 99,4 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 60,8 g |
| mononenasýtené mastné kyseliny | 6,2 g |
| polynenasýtené mastné kyseliny | 1,6 g |
| Sacharidy | < 0,5 g |
| z toho cukry | < 0,5 g |
| Vláknina | < 0,1 g |
| Bielkoviny | < 0,1 g |
| Soľ | < 0,01 g |
Upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.34 kg |
| EAN: | 4260213390893 |
| Brutto váha: | 1.342000 |
| Značka: | DR. GOERG |
| Dĺžka: | 9.300000 |
| Šírka: | 9.300000 |
| Výška: | 18.000000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
