Premium BIO Kokosové maslo - DR. GOERG
Kód: 46414 46411 Zvoľte variant



Podrobný popis
Prémiové BIO Kokosové maslo - RAW orechové maslo z kokosov z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
Prémiové BIO Kokosové maslo je RAW krémové orechové maslo vyrobené len z čerstvých kokosov, ktoré sú spracované do 72 hodín od zberu. Vďaka šetrnému spôsobu spracovania spĺňajúcemu RAW podmienky sa kokosová dužina spracováva pri nízkom tlaku a teplote do 38 °C. To zaručuje prvotriednu kvalitu a prirodzenú kokosovú chuť masla, ktorá vás okamžite prenesie do vzdialenej Ázie aspoň v mysli alebo vo spomienkach na exotickú dovolenku. Toto 100% organické kokosové maslo je vyrobené z kokosov pochádzajúcich z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Prémiové BIO Kokosové maslo prirodzene tuhne pri teplote pod 24 °C a perfektne sa hodí do exotických dezertov, ovsených kaší alebo ázijských polievok, omáčok, dipov či kokosového kari. V horúcich letných dňoch, keď nájdete maslo prirodzene v kvapalnom stave, ho môžete použiť aj na ozvláštnenie chuti šalátov z exotického ovocia. Ďalej sa perfektne hodí na výrobu domácej zmrzliny, smoothie alebo len tak na lyžičku, kedykoľvek vás prepadne chuť na niečo dobré.
Prémiové BIO Kokosové maslo a jeho výhody
- je 100% čisté BIO kokosové maslo
- je vyrobené z kokosov z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva
- spĺňa náročné podmienky BIO kvality
- neobsahuje žiadne aditíva, lepok ani laktózu
- má lahodnú a krémovú chuť
- hodí sa do dezertov, ovsených kaší, ovocných šalátov, smoothies alebo zmrzlín
- je vhodné aj pre vegetariánov a vegánov
Zloženie
100% čisté kokosové maslo z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť pestrej a vyváženej stravy.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2787 kJ / 677 kcal |
| Tuky | 64,6 g |
| z toho nasýtené | 60,8 g |
| Sacharidy | 7,7 g |
| z toho cukry | 7,4 g |
| Vláknina | 17,3 g |
| Bielkoviny | 7,6 g |
| Soľ | < 0,1 g |
Upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | 100 % orechové maslá |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.329000 |
| Značka: | DR. GOERG |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 10.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
