Premium BIO Kokosová voda - DR. GOERG
Kód: 46468



Podrobný popis
Premium BIO Kokosová voda je bez pridaného cukru, konzervačných látok, a navyše má aj nízky obsah kalórií
Premium BIO Kokosová voda vyniká svojou vysokou kvalitou, pretože ide o 100% čistú prémiovú BIO kokosovú vodu, ktorá je vyrobená len z čerstvo zozbieraných orechov. Od zberu po výsledný produkt neuplynie ani 72 hodín, a tak sa môže výrobok právom pýšiť certifikátom čerstvosti. Kokosová voda neobsahuje žiadne pridané látky, konzervačné látky, a dokonca je aj bez pridaného cukru. Vďaka tomu si na nej môžu pochutnať aj ľudia, ktorí sa snažia schudnúť, pretože má naozaj nízku energetickú hodnotu (15 kcal na 100 ml). V kuchyni pre ňu nájdete mnoho využití. Okrem toho, že ju môžete piť len tak samotnú ako osvieženie a spestrenie pitného režimu, dá sa pridať napríklad aj do smoothies alebo raňajkovej kaše. Ľahký kokosový nádych tak ozvláštni každý váš pokrm.
Premium BIO Kokosová voda a jej výhody
- vyniká svojou vysokou kvalitou
- disponuje certifikátom čerstvosti
- neobsahuje pridané a konzervačné látky
- je bez pridaného cukru
- má nízky obsah kalórií
- je vhodná aj pre vegánov
Zloženie
100% čistá kokosová voda z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 65 kJ / 15 kcal |
| Tuky | < 0,1 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | < 0,1 g |
| Sacharidy | 3,7 g |
| z toho cukry | 3,6 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Soľ | 0,06 g |
Upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šťavy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| EAN: | 4260213391623 |
| Brutto váha: | 0.358000 |
| Značka: | DR. GOERG |
| Dĺžka: | 5.500000 |
| Šírka: | 5.500000 |
| Výška: | 14.000000 |
| Netto váha: | 0.330000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
