Prémiový BIO Panenský kokosový olej - DR. GOERG
Kód: 46444



Podrobný popis
Premium BIO Panenský kokosový olej vyniká čerstvosťou a čistým zložením bez pridaných látok
Premium BIO Panenský kokosový olej vyniká predovšetkým svojím čistým zložením, pretože obsahuje naozaj len 100% kokosový olej a je bez akýchkoľvek pridaných látok. Výrobok sa môže pýšiť aj certifikátom čerstvosti, pretože od zberu do hotového výrobku neuplynie ani 72 hodín. Teplota lisovania neprekračuje 38 °C, vďaka čomu si zachováva veľkú časť zdraviu prospešných látok. Kokosový olej je vhodný aj pre veganov a má mnoho spôsobov využitia. V kuchyni s ním môžete variť, piecť, restovať aj smažiť, pretože je teplotne stabilný. Okrem toho sa však často využíva aj pri starostlivosti o pleť a vlasy.
Premium BIO Panenský kokosový olej a jeho výhody
- obsahuje len 100% čistý kokosový olej
- je bez pridaných látok
- disponuje certifikátom čerstvosti
- obsahuje 51,43 % kyseliny laurovej
- je vhodný aj pre veganov
- možno využiť na prípravu jedál aj pri starostlivosti o pleť a vlasy
Zloženie
100% čistý kokosový olej z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3693 kJ / 898 kcal |
| Tuky | 99,6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 93,9 g |
| z toho kyselina laurová | 55 g |
| Sacharidy | < 0,5 g |
| z toho cukry | < 0,5 g |
| Bielkoviny | < 0,5 g |
| Soľ | < 0,01 g |
Upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuky a oleje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| EAN: | 4260213390022 |
| Brutto váha: | 0.741000 |
| Značka: | DR. GOERG |
| Dĺžka: | 8.500000 |
| Šírka: | 8.500000 |
| Výška: | 12.500000 |
| Netto váha: | 0.741000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
