Prémiové BIO orechové maslo z kokosu a mandlí - DR. GOERG
Kód: 46339
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Prémiové BIO Orechové maslo z kokosu a mandlí je skvelým zdrojom vlákniny a perfektne doplní každé sladké jedlo
Prémiové BIO Orechové maslo z kokosu a mandlí je organické orechové maslo, ktoré je vhodné aj pre vegánov, pretože ho tvorí 60 % kokosové maslo a 40 % mandľové maslo. V zložení nenájdete žiadne ďalšie pridané látky, čo ocenia predovšetkým ľudia vyhľadávajúci čo najjednoduchšie zloženie. Výborne bude chutiť v jogurte, dezertoch, raňajkových kašiach, ale aj samostatne len tak na lyžičke.
Prémiové BIO Orechové maslo z kokosu a mandlí a jeho výhody
- je tvorené kokosovým a mandľovým maslom
- je v BIO kvalite
- má vysoký obsah vlákniny
- neobsahuje pridaný cukor
- je ideálne na kašu, do dezertov, ale aj samotné
- konzumovať ho môžu aj vegáni
Zloženie
Organické kokosové maslo (60 %), organické mandľové maslo (40 %).
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť pestrej a vyváženej stravy.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2723 kJ / 660 kcal |
| Tuky | 60,8 g |
| z toho nasýtené | 38,3 g |
| Sacharidy | 7,1 g |
| z toho cukry | 6,1 g |
| Vláknina | 13,3 g |
| Bielkoviny | 14,6 g |
| Soľ | < 0,1 g |
Upozornenie
Organické kokosovo-mandľové maslo od Dr. Goerg môže byť uchovávané neotvorené až 14 mesiacov. Skladujte uzavreté pri izbovej teplote a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Alergény: mandle.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| EAN: | 4260213392965 |
| Brutto váha: | 0.329000 |
| Značka: | DR. GOERG |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 10.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
