Prémiové BIO Lieskovoorieškové maslo - DR. GOERG
Kód: 46360
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Prémiové BIO Lieskovcové maslo vyrobené len z jednej suroviny je ideálne na fitness maškrtenie
Prémiové BIO Lieskovcové maslo je lahodné orechové maslo s jemnou štruktúrou, ktoré si zamilujú nielen vegáni. Neobsahuje žiadny pridaný cukor, takže si na ňom môžete pochutnať naozaj bez výčitiek. Je skvelým zdrojom nenasýtených mastných kyselín a pre maslo z nich vyrobené nájdete v kuchyni určite mnoho spôsobov využitia. Môžete ho natrieť na pečivo, pridať do dezertov alebo ho ujedať lyžičkou samotné.
Prémiové BIO Lieskovcové maslo a jeho výhody
- je tvorené len praženými lieskovými orechmi
- je v BIO kvalite
- má vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín a vlákniny
- má nízky podiel cukru
- vyniká svojou jemnou štruktúrou
- je ideálne na kašu, do dezertov, ale aj samotné
- konzumovať ho môžu aj vegáni
Zloženie
Organické maslo z pražených lieskových orechov (100 %).
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť pestrej a vyváženej stravy.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2909 kJ / 705 kcal |
| Tuky | 68 g |
| z toho nasýtené | 4,8 g |
| Sacharidy | 9,7 g |
| z toho cukry | 0,9 g |
| Vláknina | 7,2 g |
| Bielkoviny | 10 g |
| Soľ | < 0,01 g |
Upozornenie
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a svetlom. Separácia oleja a jeho usadenie na povrchu je prirodzené. Jednoducho zamiešajte a môžete konzumovať.
Alergény: lieskové orechy. Môže obsahovať stopy ďalších orechov a sezamových semienok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj |
|---|---|
| EAN: | 4260213395003 |
| Brutto váha: | 0.329000 |
| Značka: | DR. GOERG |
| Dĺžka: | 6.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 10.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
