Predlžovacia kocka Hama, 3x schuko zásuvka, 2x USB-C, 2x USB-A, 1,4 m
Kód: 149503
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- 3-zásuvkový predlžovací kábel so štyrmi zásuvkami USB a vypínačom- Kompaktný dizajn v tvare kocky so zaoblenými rohmi vyzerá na stole elegantne a zaberá málo miesta
- Nemecké štandardné zásuvky schuko (uzemňovacie kontakty na okraji), vhodné pre bežne používané zástrčky unischuko (nevhodné pre staršie okrúhle zástrčky bez bočných kontaktov)
- ľahko prístupný dvojpólový vypínač s podsvietením na hornej strane (vypína aj zásuvky USB)
- zásuvky so zvýšenou ochranou proti dotyku (clonky), otočené o 45 st.
- 2 zásuvky USB-C a 2 zásuvky USB-A na nabíjanie telefónov, tabletov, powerbánk a iných zariadení USB
- Protišmyková podložka na spodnej strane (na zníženie kĺzania kocky po stole a pod.)
Technické parametre:
- Dĺžka kábla: 1,4 m
- prierez vodičov: 3 x 1,5 mm2
- typ zásuvky: CEE 7/3 (typ F, schuko)
- typ zástrčky: CEE 7/7 (typ E/F, unischuko)
- maximálne zaťaženie: 3680 W/16 A
- 2x USB-C + 2x USB-A výstup: max. 3,4 A/17 W (spolu)
- Rozmery: 8 x 8 x 8 cm
- farba: biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieť (230 V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 4047443500953 |
| Výstupy: | USB-C, USB-A, 230 V |
| Typ nabíjačky: | do siete |
| Počet portov USB-C: | 2 |
| Farba: | Biela |
| Maximálny výkon portu [W]: | 17 |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 3680 |
| Počet portov USB-A: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
