Prebiotická vláknina s Fibersol®-2 - NOW Foods
Kód: 42373



Podrobný popis
Prebiotická vláknina s Fibersol®-2 - dobre rozpustná vláknina z kukurice
Prebiotická vláknina s Fibersol®-2 je čistá a dobre rozpustná vláknina z kukurice vo forme prášku. Vláknina je typ sacharidov, ktoré sú síce pre človeka ťažko stráviteľné, ale aj napriek tomu je dôležitou zložkou stravy pre správne fungovanie organizmu. Obsahuje Fibersol®-2 - sacharid maltodextrín, odolný voči tráveniu. Je dobre rozpustný vo vode, preto ho môžete pridať do svojich obľúbených nápojov. V každej dávke prijmete až 12 g vlákniny, čím podporíte svoj denný príjem vlákniny zo stravy. Je navyše bez GMO a vhodná aj pre vegánov.
Prebiotická vláknina s Fibersol®-2 a jej výhody
- obsahuje rozpustnú vlákninu z kukurice
- je obohatená o maltodextrín odolný voči tráveniu
- obsahuje až 12 g vlákniny v dávke
- je vhodná pre vegánov
Zloženie
Maltodextrín Fibersol®-2.
Dávkovanie
Zmiešajte 2 zarovnané polievkové lyžice denne s 250 ml vody alebo iného nápoja.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 2 zarovnané polievkové lyžice (12 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 20 kcal |
| Sacharidy | 12 g |
| Vláknina | 11 g |
| Rozpustná vláknina | 11 g |
| Maltodextrín Fibersol®-2 odolný voči tráveniu | 12 g |
Upozornenie
Určené iba pre dospelých. Ak ste tehotná / dojčíte, užívate lieky alebo máte zdravotné problémy, obráťte sa na svojho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.
Neobsahuje kvasnice, pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby, mäkkýše alebo stromové orechy. Vyrába sa v zariadení GMP, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Probiotiká |
|---|---|
| EAN: | 733739059079 |
| Brutto váha: | 0.420000 |
| Značka: | NOW Foods |
| Dĺžka: | 10.500000 |
| Šírka: | 10.500000 |
| Výška: | 18.000000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
