Pražené solené arašidy - GymBeam
Kód: 111238



Podrobný popis
Pražené solené arašidy si vás získajú svojou chrumkavosťou a výbornou chuťou, ktorú zvýrazňuje šetrné praženie
Pražené solené arašidy sú absolútnou klasikou medzi snackmi. Ich základ tvorí kvalitné arašidy, ktoré si získajú srdce každého milovníka slaných pochúťok. Sú známe tiež pod názvom burské oriešky z rastliny podzemnica olejná. Botanicky sa radia k strukovinám, ale napriek tomu vynikajú svojou jemne orieškovou chuťou. Spracovávajú sa šetrným pražením na slnečnicovom oleji, čo im dodáva zlatistú farbu a neodolateľnú chrumkavosť. Celé to doladí jemná štipka soli, ktorá dokonale vyvažuje ich výbornú orieškovú chuť. Tieto slané arašidy sú navyše nielen chutné, ale aj nutrične zaujímavé. Patria k zdrojom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalov, ale tiež k zdraviu kostí.
Zároveň sa môžu pochváliť vysokým obsahom nenasýtených tukov. Priaznivcov zdravého životného štýlu tak iste poteší, že náhrada nasýtených tukov nenasýtenými tukmi v strave prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Sú ideálne ako rýchly snack na cesty, do práce, školy alebo len tak k sledovaniu filmu. Okrem toho bývajú neodmysliteľnou súčasťou osláv a posedení s priateľmi. Hodia sa však aj do rôznych jedál ázijskej kuchyne, ako je bun bo nam bo, kung pao, rezance s arašidovou omáčkou a podobne. Vychutnajte si túto chrumkavú klasiku kedykoľvek, keď dostanete chuť na niečo slané!
Pražené solené arašidy a ich výhody
- jemne solené a pražené na slnečnicovom oleji
- vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín
- vďaka nenasýteným tukom (ak nahradia nasýtené) prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi
- sú zdrojom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalov
- neodolateľná chrumkavá textúra
Zloženie
Arašidy pražené v oleji (96 %), slnečnicový olej (3,3 %), soľ (0,7 %).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2498 kJ/ 599 kcal |
| Tuky | 53 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 6,5 g |
| Sacharidy | 18 g |
| - z toho cukry | 5,4 g |
| Bielkoviny | 28 g |
| Soľ | 0,7 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Alergény sú zvýraznené tučne v zložení produktu. Môže obsahovať stopy škrupinových plodov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orechy |
|---|---|
| EAN: | 8586028128428 |
| Brutto váha: | 0.210000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 13.000000 |
| Šírka: | 5.500000 |
| Výška: | 22.500000 |
| Počet kusov v balení: | 50 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
