Pončo z uteráka Terry Black - GymBeam
Kód: 85900



Podrobný popis
Uterákové pončo Terry – aby ste boli v suchu kedykoľvek a kdekoľvek
Uterákové pončo Terry je spoľahlivým pomocníkom, keď sa potrebujete osušiť a udržať v teple. Je vyrobené z froté mikrovlákna, vďaka čomu spoľahlivo odvádza vodu a rýchlo schne. Pončo je príjemné na dotyk a zaručuje pohodlné nosenie. Môžete ho využiť kdekoľvek, či už si ho vezmete so sebou na tréning v posilňovni, na plavecký bazén, do sauny alebo na wellness. Pohodlne sa vám zmestí aj do tašky na cvičenie, takže sa môže stať súčasťou vašej športovej výbavy. Rovnako dobre ho môžete využívať aj doma. Skvele sa hodí aj na cestovanie, pretože je ľahký a nezaberie veľa miesta v batožine. Poslúži vám napríklad po kúpaní v mori, keď na pláži práve fúka vietor. Využijete ho aj pri surfovaní či iných vodných športoch alebo po otužovaní.
Je praktickým riešením, ktoré v sebe spája výhody klasického uteráka a županu. Má kapucňu, vďaka ktorej si budete vedieť rýchlo a efektívne osušiť vlasy a tiež praktické predné vrecko, napríklad na uschovanie kľúčov od vašej skrinky v šatni. Nech už si pončo vezmete kamkoľvek, bude vám skvelým pomocníkom.

Uterákové pončo Terry a jeho výhody
- vyrobené z froté mikrovlákna
- ľahký a priedušný materiál
- dobre odvádza vodu a rýchlo schne
- udrží vás v teple
- má praktickú kapucňu na sušenie vlasov a predné vrecko
- uľahčí vám prezliekanie v posilňovni
- vhodné do posilňovne, na plavecký bazén, ale aj na cestovanie
- je skladné, vďaka čomu sa zmestí do vašej športovej tašky
- vhodné aj pre domáce použitie
- hodí sa po kúpaní v mori, pri surfovaní či iných vodných aktivitách
Materiál
85 % polyester, 15 % polyamid
Vlastnosti
| Vlastnosti | Hodnoty |
|---|---|
| Šírka | 75 cm |
| Dĺžka | 100 cm |
| Dĺžka rukávu | 33 cm |
| Šírka rukávu | 24 cm |
| Šírka ramenného švu | 65 cm |
| Výška vrecka | 28 cm |
| Šírka vrecka | 40 cm |
| Hrúbka látky | 350 gsm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Športové uteráky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| EAN: | 8586025624190 |
| Brutto váha: | 0.680000 |
| Značka: | GymBeam Clothing |
| Dĺžka: | 38.000000 |
| Šírka: | 32.000000 |
| Výška: | 7.000000 |
| Netto váha: | 0.630000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 18 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
