Podložka Yoga Mat Home Jungle – Spokey
Kód: 99610



Podrobný popis
Podložka Yoga Mat Home Jungle má spodnú stranu z protišmykovej gumy a povrch z príjemného semišu, čo zabezpečí komfort aj bezpečnosť pri cvičení
Podložka Yoga Mat Home Jungle je dokonalým spojením funkčnosti a štýlu, ktorý vás bude sprevádzať na ceste za fyzickou kondíciou. Vrchná časť je vyrobená zo semišu, vďaka ktorému je cvičenie na tejto jogamatke maximálne príjemné a pohodlné. Naopak spodná strana z gumy zaručuje perfektnú priľnavosť k podlahe. Podložka tak nešmýka, drží na mieste a stará sa o vašu stabilitu a bezpečnosť počas tréningu. Môžete sa tak plne sústrediť na cvičenie bez obáv z podkĺzania. Navyše má hrúbku 4 mm, vďaka čomu je mäkšia a ešte pohodlnejšia pri cvičení.
Jogamatka je ideálna pre rôzne druhy cvičení. Samozrejmosťou je jóga, ale skvele sa hodí aj pre tréning pilates, naťahovanie pred cvičením alebo rehabilitačné cvičenia. Vyniká tiež svojím unikátnym a pestrým dizajnom, ktorý navodí radosť a dobrú náladu pri každom cvičení.
Podložka Yoga Mat Home Jungle a jej výhody
- funkčná podložka na jógu s jedinečným dizajnom
- má hrúbku 4 mm
- vrchná strana je semišová
- spodná strana je z odolnej gumy
- je protišmyková
- priľne k podlahe
- je pohodlná a príjemná na dotyk
- vhodná na jógu, pilates, naťahovanie pred a po tréningu a na rehabilitačné cvičenia
Materiál
Semiš, TPE
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 183 cm |
| Šírka | 61 cm |
| Hĺbka | 0,4 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na cvičenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.77 kg |
| EAN: | 5905339419743 |
| Brutto váha: | 0.770000 |
| Značka: | Spokey |
| Dĺžka: | 62.000000 |
| Šírka: | 12.000000 |
| Výška: | 12.000000 |
| Netto váha: | 0.746000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
