Podložka na cvičenie Yoga Mat Stellar Black - STRIX
Kód: 77725



Podrobný popis
Podložka na cvičenie Yoga Mat Stellar má dokonale hebký semišový povrch a protišmykovú spodnú stranu, vďaka čomu je ideálna na jogu aj strečing
Podložka na cvičenie Yoga Mat Stellar je vďaka prémiovému materiálu ako stvorená pre všetkých jogínov a ďalších aktívnych ľudí, ktorí pre seba chcú to najlepšie fitness vybavenie. Má dokonale hebký semišový povrch, ktorý je príjemný na dotyk a pod telom sa nešmýka. Vďaka kaučukovej spodnej vrstve sa však nemusíte ani obávať, že by sa na zemi podložka rolovala alebo inak hýbala. Skvele ju využijete ako jogamatku, na ktorej bez problémov zvládnete náročné ásany aj rôzne naťahovacie cviky.
Túto fitness podložku si obľúbite aj vďaka praktickým rozmerom. Má dostatočnú dĺžku 183 cm a šírku 58 cm, čo vám bude bohato stačiť na rôzne druhy cvičení. Vyniká však aj hrúbkou len 0,13 cm, vďaka ktorej je tenšia než bežné podložky. Dá sa tak jednoducho zvinúť do tenkej ruličky a môžete si ju vziať na lekciu jógy, pilatesu či ako skladnú karimatku na cesty. Na prvý pohľad zaujme aj svojím vzhľadom. Zdobí ju dizajnový nápis a logo STRIX, ktoré dá jasne najavo, že aktívny životný štýl je vašou vášňou.
Podložka na cvičenie Yoga Mat Stellar by tak nemala chýbať vo výbave žiadneho nadšenca jógy. Hodí sa však aj na pilates, strečing, rehabilitačné či relaxačné cvičenia alebo tréning s vlastnou váhou. Podložku môžete ľahko zrolovať, preniesť či uložiť, kamkoľvek potrebujete. Vďaka tomu nemusíte mať strach, že vám bude doma prekážať.
Podložka na cvičenie Yoga Mat Stellar a jej výhody
- cvičebná podložka prémiovej kvality
- má hebký semišový povrch
- spodná vrstva je z protišmykového kaučuku
- má dĺžku 183 cm, šírku 58 cm a hrúbku 0,13 cm
- dá sa ľahko zrolovať
- je skladná a prenosná
- ideálna na cvičenie jógy, pilates aj tréning s vlastnou váhou
- je tiež vhodná na strečing, rehabilitačné a relaxačné cvičenia
- hodí sa na skupinové lekcie aj domáce cvičenie
- poslúži aj ako ľahká karimatka na cesty
Materiál
Semišový povrch, guma.
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 183 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Hĺbka | 0,13 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na cvičenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.22 kg |
| EAN: | 8586024621077 |
| Brutto váha: | 1.216000 |
| Značka: | GymBeam OG1 |
| Dĺžka: | 59.000000 |
| Šírka: | 7.000000 |
| Výška: | 7.000000 |
| Netto váha: | 1.215000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 20 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
