Podložka Aurora Yoga Mat Grey - GymBeam
Kód: 100258



Podrobný popis
Podložka Aurora Yoga Mat predstavuje kombináciu štýlu a maximálneho komfortu, ktoré vás budú sprevádzať pri cvičení jogy, pilatesu aj meditovaní
Podložka Aurora Yoga Mat je jedinečná penová jogamatka, ktorú si zamilujete pri cvičení jogy, posilňovacích cvikoch s vlastnou váhou aj meditácii. Vďaka materiálu z kvalitnej TPE peny, umelého semišu a hrúbke 6 mm vám poskytne maximálnu oporu a pohodlie aj pri tých najnáročnejších cvikoch a asánach. Keďže je príjemne mäkká, cvičenie na nej bude šetrné aj pre vaše kĺby a prispeje tak k vášmu celkovému komfortu pri tréningu. Navyše jej textúrovaný a protišmykový povrch zabezpečuje výbornú priľnavosť k podkladu a zabraňuje kĺzaniu podložky počas cvičenia. To vám umožní udržať stabilitu aj pri intenzívnejších cvikoch.
Okrem funkčnosti vyniká aj svojím moderným a elegantným dizajnom, ktorý skvele zapadne do interiéru a zároveň vám umožní vyniknúť aj na skupinových lekciách jogy či pilatesu. Podložka je ľahká, skladná a dobre prenosná, vďaka čomu ju môžete jednoducho vziať so sebou kamkoľvek.
Pri prenášaní a skladovaní však dbajte na správne rolovanie, aby ste predišli vytvoreniu nechcených záhybov. Uistite sa tak, že ju vždy rolujete spodnou stranou dovnútra.
Vďaka svojim vlastnostiam je táto fitness podložka ideálnou voľbou nielen pre pomalšie druhy jogy, pilates, strečing, rehabilitačné cvičenia, ale aj pre silový tréning na podložke, relaxačné dychové techniky a meditáciu. Aurora Yoga Mat je skvelou voľbou pre každého, kto pri cvičení vyhľadáva pohodlie, stabilitu aj štýl.
Podložka Aurora Yoga Mat a jej výhody
- funkčná a štýlová jogamatka
- má moderný dizajn
- je vyrobená z TPE peny a umelého semišu
- má hrúbku 6 mm
- je mäkká a pohodlná
- má protišmykový povrch
- ľahko sa prenáša a skladuje
- perfektne zapadne do interiéru
- je skvelá na cvičenie jogy, pilates, strečing aj rehabilitáciu
- hodí sa k posilňovaniu s vlastným telom
- je vhodná pre meditáciu aj dychové relaxačné cvičenia
- hodí sa pre domáce cvičenie aj skupinové lekcie
Materiál
Umelý semiš, TPE
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 183 cm |
| Šírka | 61 cm |
| Hĺbka | 0,6 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na cvičenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.93 kg |
| EAN: | 8586026398250 |
| Brutto váha: | 0.930000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 61.000000 |
| Šírka: | 12.000000 |
| Výška: | 12.000000 |
| Netto váha: | 0.900000 |
| Materiál: | Faux suede, TPE |
| Počet kusov v balení: | 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
