Plavecká doska Orange - GymBeam
Kód: 968087



Podrobný popis
Plavecká doska – ergonomická tréningová pomôcka z EVA peny na izoláciu nôh a zlepšenie techniky kopania
Plavecká doska by nemala chýbať vo výbave žiadneho návštevníka bazéna. Je vyrobená zo 100% EVA peny, ktorá je ľahká, nenasákavá a disponuje ideálnou tuhosťou. O dosku sa tak môžete pri plávaní spoľahlivo oprieť, výborne nadnáša, a navyše sa ani pri pravidelnom používaní nedrobí a neplesnivie. Doska na plávanie má ideálne rozmery 42 × 29 × 3 cm a žiarivo oranžovú farbu, vďaka ktorej vás vo vode nikto neprehliadne. Začiatočníkom aj deťom pri plaveckom výcviku spoľahlivo pomôže s nácvikom správnej polohy tela na hladine, zatiaľ čo pokročilí plavci si s ňou môžu dať poriadne do tela a izolovane precvičiť nohy.
Táto pomôcka, ktorú môžete poznať aj pod názvom kickboard, ponúka mimoriadne pestré a variabilné využitie. Strategicky umiestnené otvory v hornej časti slúžia na pohodlné držanie pri tréningu kraulových, prsiarskych aj motýlikových kopov. Dosku ale môžete chytiť aj kdekoľvek po stranách, čo vám umožní plynule meniť polohu hlavy a tela. Vďaka ergonomickému tvaru je to aj skvelý parťák pre technické cvičenia paží. Môžete ju chytiť jednou rukou vpredu a sústrediť sa na nácvik správneho záberu tej druhej. Ľahko si ju však možno vložiť medzi stehná ako alternatívu plaveckého piškótu (pullbuoy), čím plne izolujete svaly hornej polovice tela. Pre zachovanie dlhej životnosti materiálu ju po tréningu stačí opláchnuť pod čistou vodou. Vybavte sa plaveckou doskou a urobte svoj tréning vo vode pestrejší a efektívnejší!

Plavecká doska a jej výhody
- univerzálna tréningová pomôcka do bazéna pre plavcov všetkých úrovní
- ideálna doska na plávanie pre dospelých aj staršie deti
- medzi športovcami často vyhľadávaná aj pod pojmom plavecký kickboard
- je vyrobená zo 100% EVA peny
- je ľahká, pevná, nenasákavá a nedrobí sa
- má ideálne rozmery 42 × 29 × 3 cm a skvele nadnáša
- umožňuje dokonale izolovať spodnú polovicu tela
- buduje silu nôh, sedacích svalov a trupu
- ideálna na nácvik techniky kraulových, prsiarskych, znakových aj motýlikových kopov
- integrované otvory a tvar bokov poskytujú variabilné možnosti úchopu
- skvele poslúži aj na technické cvičenia jednostranného záberu paží
- ergonomický tvar znižuje odpor vody
- výrazná oranžová farba pre zvýšenú viditeľnosť a bezpečnosť
- štýlový minimalistický dizajn s logom GymBeam
Materiál
100% EVA
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Dĺžka | 42 cm |
| Šírka | 29 cm |
| Výška | 3 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plávanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 8586028590881 |
| Brutto váha: | 0.176000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 42.000000 |
| Šírka: | 29.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.175000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
