Plavecká čiapka Comfort Black - GymBeam
Kód: 118570



Podrobný popis
Plavecká čiapka Comfort – elastická látková čiapka, ktorá neťahá za vlasy a zabezpečí maximálne pohodlie pri každom tempe
Plavecká čiapka Comfort je ideálnym riešením pre všetkých, ktorým nevyhovujú klasické gumové či silikónové varianty. Je vyrobená z príjemného materiálu tvoreného kombináciou 82 % nylonu a 18 % elastanu. Vďaka tomu ide o pohodlnú plaveckú látkovú čiapku, ktorej najväčšou výhodou je, že vôbec neťahá za vlasy. Túto vlastnosť oceníte nielen počas samotného plávania, ale predovšetkým pri jej nasadzovaní a skladaní, ktoré sú oveľa plynulejšie a jednoduchšie.
Na rozdiel od silikónových modelov táto čiapka prepúšťa vodu. Jej hlavnou funkciou tak nie je udržať vaše vlasy úplne v suchu, ale skôr ich spoľahlivo zopnúť, aby vám neprekážali v tvári a neplietli sa pri plávaní. Elastický materiál sa skvele prispôsobí tvaru vašej hlavy a o bezpečné uchytenie sa stará pružný spodný lem. Elegantný čierny dizajn je doplnený o vkusné logo GymBeam, takže sa bude skvele hodiť k akýmkoľvek plavkám. Užívajte si rekreačné plávanie, aqua aerobik alebo pobyt v kúpeľoch s maximálnym pocitom komfortu!
Plavecká čiapka Comfort a jej výhody
- pohodlná látková plavecká čiapka
- je unisex
- vyrobená z 82 % nylonu a 18 % elastanu
- je mimoriadne pružná a skvele sa prispôsobí tvaru hlavy
- poskytuje maximálny komfort bez tlaku na hlavu
- neťahá za vlasy
- veľmi ľahko a bezbolestne sa nasadzuje aj skladá
- spoľahlivo drží vlasy zopnuté, aby neprekážali v tvári
- ideálna čiapka na plávanie pre dlhé vlasy
- pružný spodný lem pomáha udržať čiapku na správnom mieste
- ideálna voľba na rekreačné plávanie či aqua aerobik
- zdobí ju minimalistické logo GymBeam
A ako sa starať o kúpaciu čiapku?
Po každom použití v bazéne ju prepláchnite pod vlažnou kohútikovou vodou a nechajte voľne uschnúť (mimo priameho zdroja tepla).
Materiál
82 % nylon, 18 % elastan
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 14 cm |
| Výška | 0,25 cm |
| Dĺžka | 22 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plávanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8586028591093 |
| Brutto váha: | 0.026000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 21.000000 |
| Šírka: | 14.200000 |
| Výška: | 0.500000 |
| Netto váha: | 0.018000 |
| Počet kusov v balení: | 144 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
