Philips 50BDL4511D
Kód: 9962295
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nechajte svoj obsah zažiariť s rýchlym profesionálnym displejom Philips 4K UHD série D. Výnimočná kvalita obrazu Philips zaručuje realistické farby a intenzívny kontrast. Bez námahy zobrazte obsah z viacerých zdrojov na jednej obrazovke.Inteligentný, rýchly displej na nepretržitú prevádzku
Funkcia FailOver zabezpečuje neustále prehrávanie obsahu
SmartPower pre úsporu energie
Prevádzka, monitorovanie a údržba pomocou CMND & Control
Možnosť naplánovať si, čo chcete a kedy chcete, pomocou funkcie SmartPlayer
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 49,5"
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozstup bodov [mm]: 0,2854
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 8 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne):
178/178
Počet farieb: 1,07 M
Vylepšenie obrazu:
3:2/2:2 technológia motion pull down
3D hrebeňový filter
Kompenzácia prelínania pohybu
3D MA odstránenie prelínania
Vylepšená funkcia dynamického kontrastu
Progresívne skenovanie
Reproduktory: 2 x 10 W RMS
Konektory:
Video vstup:
(x 1)
DVI-I (x 1)
HDMI 2.0 (x 2)
USB 2.0 (x 2)
Výstup videa:
Display Port 1.2 (x 1)
HDMI 2.0 (x 1)
Zvukový vstup:
3,5 mm jack
Zvukový výstup:
Konektor 3,5 mm
Externé ovládanie:
RJ45
2,5 mm konektor RS232C (vstup/výstup)
3,5 mm IR konektor (vstup/výstup)
Multimediálne aplikácie:
Prehrávanie hudby z USB: AAC, HEAAC, MPEG
Prehrávanie videa cez USB: VIDEO: BMP, JPEG, PNG
Prehrávanie videa na USB: H.263, H.264, H.265, MPEG,VP8
Napájanie: 100 ~ 240 V AC, 50 ~ 60 Hz
Spotreba energie [W]: 105 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 400 (V) x 400 (H) mm, M6
Orientácia:
(24/7)
Na výšku (24/7)
Farba: čierna
Rozmery:
Šírka: 1128,4 mm
Výška: 649,0 mm
Hĺbka prístroja: 63,5 mm
Hmotnosť [kg]: 14,75 kg
Obsah balenia:
Rýchly návod na použitie
Kábel RS232
Napájací kábel
HDMI kábel
Diaľkové ovládanie a batérie AAA
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 19 kg |
| EAN: | 8712581778651 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 49,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Počet DVI: | 1 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 400 × 400 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| DVA: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 1128 |
| Hĺbka [mm]: | 63 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 14,75 |
| Výška [mm]: | 649 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
