Philips 49B2U6903CH 48,8" (49B2U6903CH/00)
Kód: 165013
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivený firemný monitor Philips 32:9 SuperWide Thunderbolt™ 4
Tento monitor s rozhraním Thunderbolt™ 4 bol navrhnutý tak, aby ste mali na dosah ruky všetko, čo očakávate od vzdialeného pracoviska, na ktorom môžete spolupracovať. Webová kamera je vybavená funkciami, ako je automatické rámovanie a indikátor obsadenosti, pre neprekonateľný zážitok z videokonferencií.
VA displej poskytuje výnimočný obraz so širokými pozorovacími uhlami
Obrazovka DisplayHDR 400 pre úžasne realistické farby obrazu
Zakrivený dizajn obrazovky vás ešte viac vtiahne do deja
NTSC: 97%, RGB: 119%
SmartUniformity 93-105 %
EasyRead
Adaptívna synchronizácia
EyeSafe
Zámok Kensington
háčik na slúchadlá
MultiView: PIP/PBP
TCO 9.0
Recyklované plasty: 85% + OBP 5%
Typ obrazovky: VA LCD
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka: 48,8"/124 cm
Rozstup pixelov: 0,2328x0,2328 mm
Hustota pixelov: 109 PPI
Rozlíšenie: 5120x1440
Obnovovacia frekvencia: HDMI: 30-140 kHz (V)/30-75 Hz (W); DP/Thunderbolt: 30-200 kHz (V)/48-120 Hz (W)
Pomer strán: 32:9
Zakrivenie: 1800R
Povrch displeja: antireflexný
Jas: 450 (SDR)cd/m2, 500 (HDR)cd/m2
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy: 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 1,07 B
Reproduktor: 2x 5 W
Webová kamera: 5,0-megapixelová výklopná kamera s mikrofónom a LED indikátorom (pre Windows Hello)
Porty:
2x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x 3,5 mm audio/mikrofónny konektor
1x Ethernet LAN do 2,5G, prebudenie v sieti LAN
1x USB 3.2 2. generácie/10G
1x USB-C (dáta)
1x Thunderbolt 4 upstream (dáta, video, PD do 100 W)
1x Thunderbolt 4 downstream (dáta, video, PD 15W)
4x USB-A (1x pre rýchle nabíjanie B.C 1.2)
1x USB-C (dáta, 45W)
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie: Pohotovostný režim: Upevnenie na stenu: VESA 100x100 mm
Naklonenie monitora: V100A (V100A):
Náklon: áno (+15° ~ -5°)
Otáčanie: áno (+30° ~ -30°)
Nastavenie výšky: 0-150 mm
Farba: sivá (strieborná základňa)
Rozmery (so stojanom): 1193x586x268 mm
Rozmery (bez stojana): 1193x373x164 mm
Hmotnosť (bez stojana/s stojanom): 11,82 kg/15,45 kg
Obsah balenia:
Kábel HDMI
Kábel DisplayPort
Kábel TBT4
Napájací kábel
monitor
stojan
používateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 23.1 kg |
| EAN: | 8712581804763 |
| Pomer strán: | 32:9 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 48,8 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 5120 × 1440 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 500 |
| Šírka [mm]: | 119 |
| Hĺbka [mm]: | 268 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Počet HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 15,5 |
| Výška [mm]: | 586 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 140 |
| Typ displeja: | VA |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
