Philips 439P1 42,5" (439P1/00)
Kód: 9923906
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktuMonitor Philips rozšíri vašu zostavu o obraz s uhlopriečkou 42,51". Pomer strán je 16:9. O vykreslenie obrazu sa stará technológia VA, ktorá boduje verným podaním obrazu a veľmi dobrým kontrastom Čo sa týka rozlíšenia, monitor dostal hodnotu 3840 × 2160 px.
Neprehliadnuteľná doba odozvy 4 ms je podstatná pri hrách, kde obraz zostáva ostrý aj pri rýchlych pohyboch. Obnovovacia frekvencia 60 Hz je hodnota bežná pre väčšinu monitorov. Značka Philips stanovila jas na 400 cd/m2.
Pre používateľov pracujúcich s grafikou je dôležitá farebná hĺbka, v tomto prípade 10 bitov. Na pripojenie ku grafike máte k dispozícii DisplayPort 1.4, HDMI 1.4, HDMI 2.0 a USB-C.
Zakrivený 32:10 SuperWide LCD displej
LCD displej série P s rozlíšením 4K Ultra HD a funkciou MultiView
43-palcový zakrivený displej Philips SuperWide 32:10 je ako dva vysoko výkonné monitory plnej veľkosti v jednom. Funkcie zvyšujúce produktivitu, ako napríklad USB-C a výklopná webová kamera s funkciou Windows Hello, vám poskytnú výkon a pohodlie, ktoré očakávate.
Obraz/displej
-Typ LCD panela: VA LCD
-Typ podsvietenia: systém W-LED
-Veľkosť panela: 42,51 palca/108 cm
-Povrchová úprava obrazovky: Anti-Glare, 3H, Haze 25%
-Efektívna zobrazovacia plocha: 941,184 (V) x 529,416 (H) mm
-Pomer pohľadu: 16:9
-Maximálne rozlíšenie: HDMI 1.4: 3840 x 2160 @ 30 Hz; HDMI 2.0 / DP / USB-C: 3840 x 2160 @ 60 Hz
-Hustota pixelov: 103,64 PPI
-Čas odozvy (typický): 4 ms (od sivej po sivú)
-Jas: 400 cd/m2
-Kontrastný pomer (typický): 4000:1
-SmartContrast: 50 000 000:1
-Rozstup pixelov: 0,2451 x 0,2451 mm
-Zorný uhol: 178o (H)/178o (V), @ C/R > 10
-Vylepšenie obrazu: SmartImage
-Farby displeja: Podpora 1,07 miliardy farieb
-Farebný rozsah (typický): NTSC 105 %, sRGB 126 %, Adobe RGB 90 %
-HDR: certifikát DisplayHDR 400
-Frekvencia snímania: 30-140 kHz (H) / 48-60 Hz (V)
-Rovnomernosť: 93 ~ 105 %
-Delta E: < 2 (sRGB)
-sRGB
-Bez blikania
-Režim LowBlue
-EasyRead
-Adaptívna synchronizácia
Pripojenie
-Signálny vstup: DisplayPort 1.4 x 1, HDMI 2.0 x 2, HDMI 1.4 x 1
-HDCP: HDCP 1.4 (HDMI 1.4), HDCP 2.2 (HDMI 2.0 / DP 1.4)
-HBR3: USB-C
-USB:: USB 3.2 x 3 (s 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2), USB-C x 1 (len pre PD 15 W)
-Audio (vstup/výstup): výstup pre slúchadlá
-Synchronizačný vstup: Samostatná synchronizácia
-RJ45: Ethernet LAN do 1 G, Wake on LAN
-RS232
USB
-USB-C: obojstranný konektor
-Super rýchlosť: prenos dát a videa
-DP: zabudovaný režim Display Port Alt
-Dodávka energie: USB PD verzia 3.0
-Maximálny príkon USB-C: Až 100 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A)
Pohodlie
-Vstavané reproduktory: 5 W x 2
-MultiView: režim PIP/PBP, 4 x zariadenie
-KVM: USB-C, USB-B
-Používateľské pohodlie: SmartImage, vstup, používateľ, menu, zapnutie/vypnutie
-Ovládací softvér: SmartControl
-Jazyky OSD: brazílska portugalčina, čeština, holandčina, angličtina, fínčina, francúzština, nemčina, gréčtina, maďarčina, taliančina, japončina, kórejčina, poľština, portugalčina, ruština, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina, tradičná čínština, turečtina, ukrajinčina
-Ďalšie pohodlie: zámok Kensington, držiak VESA (200 x 200 mm)
-Kompatibilita Plug and Play: DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Stojan
-Nastavenie výšky: 100 mm
-Otáčanie: -/+ 45 stupňov
-Naklonenie: -5 ~ 23 stupňov
Napájanie
-Režim ECO: 43,9 W (typ.)
-Režim zapnutia: 46 W (typ.) (testovacia metóda EnergyStar)
-Pohotovostný režim: 0,3 W (typ.)
-Vypnutý režim: Nulový príkon s prepínačom Zero
-Trieda energetického štítku: G
-Indikátor LED napájania: prevádzka - biely, pohotovostný režim - biely (bliká)
-Napájanie: Zabudované, 100-240 VAC, 50-60 Hz
Rozmery
-Výrobok s podstavcom (max. výška): 978 x 677 x 281 mm
-Výrobok bez stojana (mm): 978 x 573 x 78 mm
-Balenie v mm (š x v x h): 1150 x 704 x 284 mm
Hmotnosť
-Výrobok so stojanom (kg): 12,40 kg
-Výrobok bez stojana (kg): 5,60 kg
-Výrobok s obalom (kg): 23,30 kg
Prevádzkové podmienky
-Teplotný rozsah (prevádzka): 0 °C až 40 °C
-Teplotný rozsah (skladovanie): -20 °C až 60 °C °C
-Relatívna vlhkosť: 20 % - 80 %
-Nadmorská výška: Prevádzka: +12 000 stôp (3658 m), mimo prevádzky: +40 000 stôp (12 192 m)
-MTBF (preukázaná): 70 000 hodín (bez podsvietenia)
Udržateľnosť
-Životné prostredie a energia: EnergyStar 8.0, RoHS
-Recyklovateľný obalový materiál: 100 %
-Špecifické látky: Puzdro bez PVC/BFR, bez ortuti
-Recyklovaný plast po spotrebe: 85 %.
Dodržiavanie predpisov a noriem
-Regulačné schválenia: CB, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, CU-EAC, EAEU RoHS, CE Mark, FCC Class B, ICES-003
Skriňa
-Predný rám: čierny
-Zadný kryt: čierny
-Podstavec: čierny
-Povrchová úprava: Textúra
Čo je súčasťou balenia?
-Monitor so stojanom
-Káble: kábel HDMI, kábel DP, kábel USB-A na B, kábel USB-C na C/A Y, napájací kábel
-Používateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | G-Sync |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 23.4 kg |
| EAN: | 8712581776947 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 43 |
| Typ displeja: | VA |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia, AMD FreeSync |
| Hmotnosť [kg]: | 12,4 |
| Výška [mm]: | 677 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 978 |
| Hĺbka [mm]: | 281 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 3 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 200 × 200 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
