Philips 345B1C 34" (345B1C/00)
Kód: 9894849
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Viac vidíš, viac robíšZakrivený 34" ultraširokouhlý displej Philips série B vám poskytne pohlcujúci pohľad na vašu prácu. Krištáľovo čistý displej a ergonomický dizajn stojana zabezpečujú optimálne pracovné podmienky. Funkcie s certifikátom TÜV znižujú únavu očí.
- Krištáľovo čistý obraz na ultraširokouhlom displeji s rozlíšením QHD 3440 x 1440 pixelov
- Plynulá a neprerušovaná činnosť vďaka technológii Adaptive-Sync
- HDMI poskytuje všestranné možnosti digitálneho pripojenia
- Menšia únava očí vďaka technológii Flicker-free
- Režim LowBlue na podporu produktivity a zároveň ochranu vašich očí
- PowerSensor šetrí až 70 % nákladov na energiu
- Technológia LightSensor zabezpečuje dokonalý jas s minimálnou spotrebou energie
- Pripojenie DisplayPort pre maximálnu rýchlosť zobrazenia
- VA displej poskytuje výnimočný obraz so širokými pozorovacími uhlami
- Režim EasyRead na čítanie podobné čítaniu z papiera
- Technológia MultiView umožňuje dvojité pripojenie a zobrazenie súčasne
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka [palce]: 34" / 86,36 cm
Rozlíšenie: 3440 x 1440 pri 100 Hz
Rozstup bodov [mm]: 0,23175 × 0,23175 mm
Pomer strán: 21:9
Povrch displeja: 1: Antireflexný, 2H, 25 % zákal
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms (stupne šedej)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178o (H) / 178o (E)
Farby: 16,7 milióna
Reproduktory: 5 W x 2
Konektory: 5 W, 5 W, 5 W, 5 W:
Vstup signálu: 1: DisplayPort 1.2 x 1, HDMI 2.0 x 2
Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (DP), HDCP 2.2 (HDMI)
USB: USB-B x 1 (upstream), USB 3.2 x 4 (downstream s x 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
Zvukový vstup/výstup: Výstup na slúchadlá
Synchronizačný vstup: samostatná synchronizácia, funkcia synchronizácie na zeleno
Napájanie: vstavané, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 28,36 W (typ.) (testovacia metóda EnergyStar)
Pohotovostný režim [W]: 0,3 W (typ.)
Montáž na stenu: VESA (100 x 100 mm)
Naklonenie monitora:
Nastavenie výšky: 180 mm
Natočenie: -180/180 stupňov
Náklon: -5/30 stupňov
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 807 x 601 x 250 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 807 x 367 x 110 mm
Hmotnosť [kg]: výrobok so stojanom (kg): 11,32 kg, výrobok bez stojanu (kg): 7,62 kg
Obsah balenia:
Monitor so stojanom
HDMI kábel, DP kábel, napájací kábel
Užívateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33"–48" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 15.45 kg |
| EAN: | 8712581760779 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Vstup HDMI: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 807 |
| Hĺbka [mm]: | 250 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 15,05 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 601 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | UWQHD (3440 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 34 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 21:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
