Philips 32B1U3900 31,5"
Kód: 174336
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor Philips Business 32B1U3900Tento 32-palcový monitor ponúka nádherný obraz v rozlíšení 4K s farebným gamutom
s 1,074 miliardy farieb. Vďaka portu USB-C si navyše môžete vychutnať to najlepšie z náročného pracovného dňa
ľahko pripojiť periférne zariadenia počas náročného pracovného dňa.
Typ obrazovky VA.
Podsvietenie: systém W-LED
Uhlopriečka [palce]: 31,5
3840 x 2160
Rozstup bodov [mm]: 0,18159
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3500:1
Čas odozvy [ms]: 4 (stupne šedej)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07 miliardy (10 bitov)
Konektory: 1:
2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C (upstream, DP Alt mode, Data, PD do 90 W)
Synchronizačný vstup: oddelená synchronizácia
Zvukový vstup/výstup: Zvukový výstup
RJ45: Ethernet LAN do 1G
Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort/USB-C), HDCP 2.2 (HDMI/DisplayPort/USB-C)
Rozbočovač USB: USB 3.2, 1. generácia, 5G; upstream: 1x USB-C; downstream: 4x USB-A (s 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
Napájanie: interné, 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 34,8
Pohotovostný režim [W]: 0,3
Upevnenie na stenu: štandardné upevnenie VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
Nastavenie výšky: 180 mm
Kolík: -/+ 90 stupňov
Otáčanie: +/- 180 stupňov
Naklápanie: -5/25 stupňov
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 714 x 631 x 280 mm
Hmotnosť [kg]: 11,47
Obsah balenia:
Káble: kábel HDMI, kábel DisplayPort, kábel USBC na C, napájací kábel
Monitor so stojanom: Stojan: Áno
Užívateľská dokumentácia: Áno
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 16.2 kg |
| EAN: | 8721038001211 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3500:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 631 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 11,47 |
| Výška [mm]: | 280 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
