Philips 329P1H 31,5" (329P1H/00)
Kód: 9907360
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dokovací displej Philips USB-C pre kompletné riešenie. Sledujte UltraClear 4K UHD video a nabíjajte svoj notebook až do 90 W, a to všetko súčasne pomocou jediného kábla USB-C. Výklopná webová kamera s funkciou Windows Hello poskytuje výkon a pohodlie.Obraz/displej
SmartUniformity 93~105%
Adaptívna synchronizácia Áno
EasyRead Áno
Farebný rozsah (typický) NTSC 117%, sRGB 128%, Adobe RGB 89%
Delta E < 2 (technológia sRGB)
Režim LowBlue Áno
Jas 350
Optimálne rozlíšenie 3840 × 2160 pri 60 Hz
Pomer strán 16:9
Povrch obrazovky Antireflexný, 3H, 25% Haze
Zobrazovacia plocha 697,3056 (Š) x 392,2344 (V)
Veľkosť panela 31,5 palca/80 cm
Typ podsvietenia W-LED systém
Typ panela LCD Technológia IPS
SmartContrast 50 000 000:1
Kontrastný pomer (typický) 1000:1
Bez blikania Áno
Hustota pixelov 140 PPI
Čas odozvy (typický) 4 ms (stupne šedej)
Vylepšenie obrazu SmartImage
Technológia sRGB Áno
Snímková frekvencia 30 - 140 kHz (H) / 23 - 75 Hz (V)
Podpora farieb displeja 1,07 miliardy farieb
Pozorovací uhol 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
Rozstup pixelov 0,18159 x 0,18159 mm
Možnosti pripojenia
USB: USB-C x 1 (upstream), USB 3.2 x 4 (downstream s x 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
Pripojenie HDCP HDCP 2.2 (HDMI/ DP/ USB-C)
RJ45 Ethernet LAN do 1 G, Wake on LAN
Vstup signálu 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0, 1x USB-C
Zvukový vstup/výstup Zvukový výstup
Synchronizačný vstup Samostatná synchronizácia
HBR3 pre USB-C
Pohodlie
Zabudované reproduktory 5 W x 2
Vstavaná webová kamera FHD s rozlíšením 2,0 megapixela, mikrofónom a indikátorom LED (pre funkciu Windows 10 Hello)
Softvér SmartControl
Kompatibilita so stojanom. Plug & Play DDC/CI, operačný systém Mac OS X, technológia sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Ďalšie výhody Zámok Kensington, štandardný držiak VESA (100 x 100 mm)
Jazyky zobrazenia OSD brazílska portugalčina, čeština, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, maďarčina, japončina, kórejčina, nemčina, poľština, portugalčina, ruština, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina, tradičná čínština, turečtina, ukrajinčina, taliančina
Používateľské pohodlie SmartImage, prihlásenie, používateľ, menu, zapnutie/vypnutie
Podstavec
Nastavenie výšky 180
Naklápacia konštrukcia -5~25
Kolík -/+ 90 stupňov
Otáčanie +/- 180
Spotreba
31,8 W (typ.) (testovacia metóda EnergyStar)
Pohotovostný režim 0,3 W
Režim vypnutia Nula W s prepínačom Zero
Indikátor napájania LED Prevádzka - biela, Pohotovostný režim - biela (bliká)
Napájanie Vstavaný zdroj, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Režim ECO 26,8 W (typ.)
Označenie energetickej triedy A
Rozmery
Výrobok s podstavcom (max. výška) 714 x 649 x 280
Výrobok bez podstavca (mm) 714 x 422 x 62
Balenie v mm (š x v x h) 930 x 563 x 186
Hmotnosť
Výrobok so stojanom (kg) 12,2
Výrobok bez stojana (kg) 8,19
Výrobok s podstavcom (kg) 15,51
Prevádzkové podmienky
Teplotný rozsah (prevádzkový) 0 °C až 40 °C
Teplotný rozsah (skladovanie) -20 °C až 60 °C
Relatívna vlhkosť 20 % - 80
Nadmorská výška Prevádzková: +3 658 m (12 000 stôp), neprevádzková: +12 192 m (40 000 stôp)
MTBF (preukázaná) 70 000 hodín (bez podsvietenia)
Podpora udržateľnosti
Životné prostredie a energia PowerSensor, LightSensor, EnergyStar 8.0, EPEAT, certifikácia TCO Edge, RoHS
Recyklovateľnosť obalového materiálu 100
Špecifické látky Obal bez obsahu PVC/BFR, bez obsahu ortuti, bez obsahu olova
85 % recyklovaných plastov
Dodržiavanie predpisov a noriem
Regulačné opatrenia UKRAINIAN, EPA, cETLus, CB, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, CU-EAC, EAEU RoHS, CE Mark, FCC Class B, ICES-003, TUV Eye Comfort Certification
Skriňa
Predný rám čierny
Povrchová úprava Textúra
Zadný kryt čierny
Stojan čierny
Obsah balenia
Káble Kábel HDMI, kábel DP, kábel USB-C na C/A Y, napájací kábel
Monitor so stojanom Áno
Užívateľská dokumentácia Áno
Dokovacie zariadenie USB
Obojstranný konektor USB-C
Napájanie USB-C: USB PD verzia 3.0, až 90 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A); USB-A (bočné): 1x s rýchlym nabíjaním BC 1.2, až 7,5 W (5 V/1,5 A)
Maximálne napájanie cez USB-C Až 90 W (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A)
Vysoká rýchlosť USB-C: USB 3.2 druhej generácie, 10 Gb/s; USB-A: USB 3.2 prvej generácie, 5 Gb/s
DP Vstavaný režim Display Port Alt
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 15.15 kg |
| EAN: | 8712581768058 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Kontrast: | 50000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 62 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,2 |
| Výška [mm]: | 422 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
