Philips 328E1CA 31,5" (328E1CA/00)
Kód: 7770654
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivený LCD monitor s mimoriadne širokouhlým farebným zobrazenímVA displej poskytuje ohromujúci širokouhlý obraz
Jednoduchá a plynulá činnosť vďaka technológii Adaptive-Sync
SmartContrast pre bohaté detaily čiernej
Menšia únava očí vďaka technológii Flicker-Free
Režim LowBlue pre jednoduchú produktivitu
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka [palce]: 31,5 /80 cm
Rozlíšenie: 3840 x 2160 @ 60 Hz
Rozstup bodov [mm]: 0,182 x 0,182 mm
Pomer strán: 16:9
Plocha displeja: Rozmery displeja: 10 × 10 × 10 mm: Anti-Glare, 3H, Haze 25%
Jas [cd/m2]: 250 cd/m2
Kontrast: 2500:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° (H) / 178° (E)
Počet farieb: 16,7M
Reproduktory: 3 W x 2
Vstup signálu
DisplayPort 1.2
HDMI 2.0 x 2
Synchronizačný vstup
Samostatná synchronizácia
Synchronizácia na zeleno
Zvuk (vstup/výstup)
Zvukový výstup
Napájanie: interné, 100-240 VAC, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 49,3 W (typ.)
Režim vypnutia [W]: <0,3 W (typ.)
Montáž na stenu: VESA (100 x 100 mm)
Náklon monitora: Náklon -5/20 stupňov
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 709 x 523 x 281 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 709 x 425 x 88 mm
Hmotnosť [kg]:
Výrobok so stojanom (kg) 7,71 kg
Výrobok bez stojana (kg) 6,89 kg
Obsah balenia:
Monitor so stojanom
Napájací kábel
Užívateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.51 kg |
| EAN: | 8712581758516 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 709 |
| Hĺbka [mm]: | 281 |
| Šírka bez stojana [mm]: | 709 |
| Hĺbka bez podstavca [mm]: | 88 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Kontrast: | 2500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,89 |
| Výška [mm]: | 523 |
| Výška bez stojana [mm]: | 425 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Počet vstupov DisplayPort: | 1 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Počet vstupov HDMI: | 2 |
| Farba: | Čierna |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
