Philips 325B1L 31,5" (325B1L/00)
Kód: 9918369
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktuPowerSensor šetrí až 80 % nákladov na energiu
PowerSensor je zabudovaný "senzor osôb", ktorý zisťuje prítomnosť používateľa vysielaním a prijímaním neškodných infračervených signálov a automaticky znižuje jas monitora, ak používateľ opustí stôl. To znižuje účty za energiu až o 80 % a predlžuje životnosť monitora.
Technológia LightSensor zabezpečuje dokonalý jas s minimálnou spotrebou energie
Technológia LightSensor využíva inteligentný senzor na úpravu jasu obrazu na základe svetelných podmienok v miestnosti, čím zabezpečuje dokonalý obraz s minimálnou spotrebou energie.
Krištáľovo čistý obraz na displeji s rozlíšením Quad HD 2560 x 1440 pixelov
Tieto obrazovky od spoločnosti Philips poskytujú krištáľovo čistý obraz s rozlíšením Quad HD 2560 x 1440 alebo 2560 x 1080 pixelov.
Vďaka použitiu vysoko výkonných panelov s vysokou hustotou pixelov (ktorú umožňujú zdroje s vysokou šírkou pásma, ako sú Displayport, HDMI alebo Dual link DVI) sa tieto nové displeje postarajú o živé zobrazenie vašich obrázkov, fotografií a grafiky.
Či už ste náročný profesionál vyžadujúci mimoriadne podrobné informácie pre riešenia CAD-CAM, používate 3D grafické aplikácie alebo ste finančný expert pracujúci s obrovskými tabuľkami: značka Philips vám vždy poskytne krištáľovo čistý obraz.
LCD monitor série B s technológiou PowerSensor
Vytvárajte svoje najlepšie projekty s týmto monitorom Philips. Krištáľovo čistý obraz QHD poskytuje priestor a ostrosť pre vašu prácu. Monitor je vybavený funkciami na zvýšenie produktivity a udržateľnosti.
Obraz/zobrazenie
-Typ panela LCD: Technológia IPS
-Adaptívna synchronizácia: Áno
-Typ podsvietenia: systém W-LED
-Veľkosť panela: 31,5 palca / 80 cm
-povrch obrazovky: antireflexný, 3H, 25 % krytie
-Zobrazovacia plocha: 698,112 (Š) x 392,688 (V)
-Pomer strán: 16:9
-Maximálne rozlíšenie: 2 560 x 1 440 pri 75 Hz
-Hustota pixelov: 93 PPI
-Čas odozvy (typický): 4 ms (stupne šedej)
-Jas: 250 cd/m2
-Kontrastný pomer (typický): 1 200:1
-SmartContrast: 50 000 000:1
-Rozstup pixelov: 0,2727 x 0,2727 mm
-Zorný uhol: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
Bez blikania: Áno
-Vylepšenie obrazu: -Vylepšenie obrazu: SmartImage
Podpora 1,07 miliardy farieb
-Farebný rozsah (typický): NTSC 89 %, sRGB 101,7 %, Adobe RGB 88 %
-Snímková frekvencia: 30 - 114 kHz (H) / 48 - 75 Hz (V)
-Technológia sRGB: Áno
-Jednoduché čítanie: Áno
-Režim LowBlue: Áno
Možnosti pripojenia
-Signálny vstup: DisplayPort 1.2, HDMI 1.4x2
-Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (DP/HDMI)
-USB:: USB-B x 1 (upstream), USB 3.2 x 4 (downstream s x 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
-Audio vstup/výstup: Audio výstup
-Synchronizačný vstup: samostatná synchronizácia
Pohodlie
-Vstavané reproduktory: 3 W x 2
-Používateľské pohodlie: SmartImage, Input, PowerSensor, Menu, On/Off
-Ovládací softvér: funkcia SmartControl
-Jazyky displeja OSD: brazílska portugalčina, čeština, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, maďarčina, nemčina, japončina, kórejčina, poľština, portugalčina, ruština, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina, tradičná čínština, turečtina, ukrajinčina, taliančina
-Ďalšie výhody: zámok Kensington, štandardný držiak VESA (100 x 100 mm)
-Kompatibilita so stojanom. Plug & Play: DDC/CI, operačný systém Mac OS X, technológia sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Podstavec
-Nastavenie výšky: 180 mm
-Otáčanie: -/+ 90 stupňov
-Otáčanie: +/- 180 stupňov
-Skladanie: -5~30 stupňov
Spotreba
-Režim ECO: 21,3 W (typ.)
-Zapnutý režim: 40,3 W (typ.)
-Pohotovostný režim: 0,3 W
-Vypnutý režim: 3,3 % (3,3 %): Nula W s prepínačom Zero
-Štítok energetickej triedy: G
-Indikátor LED napájania: prevádzka - biely, pohotovostný režim - biely (bliká)
Napájanie: zabudované, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Rozmery
-Výrobok s podstavcom (max. výška): 730 x 620 x 250 mm
-Výrobok bez stojana (mm): 730 x 433 x 60 mm
-Balenie v mm (š x v x h): 930 x 563 x 186 mm
Hmotnosť
-Výrobok so stojanom (kg): 10,70 kg
-Výrobok bez stojana (kg): 6,93 kg
-Výrobok so stojanom (kg): 13,60 kg
Prevádzkové podmienky
-Rozsah teplôt (prevádzkový): 0 °C až 40 °C
-Teplotný rozsah (skladovanie): -20 °C až 60 °C °C
-Relatívna vlhkosť: 20 % až 80 %
Nadmorská výška: Prevádzková: +3 658 m, mimo prevádzky: +12 192 m
-MTBF (preukázaná): 70 000 hodín (bez podsvietenia)
Podpora udržateľnosti
-Životné prostredie a energia: PowerSensor, LightSensor, RoHS
-Recyklovateľnosť obalového materiálu: 100 %
-Recyklovateľné plasty: 85 %
-Špecifické látky: kryt bez PVC / BFR, bez ortuti
Zhoda a normy
-Regulačné opatrenia: CB, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, CU-EAC, EAEU RoHS, označenie CE
Skriňa
-Predný rám: čierny
-Zadný kryt: čierny
-podstavec: čierny
-Povrchová úprava: Textúra
Obsah balenia
-Monitor so stojanom: Stojan so stojanom: Áno
-Káble: HDMI kábel, DP kábel, napájací kábel
-Používateľská dokumentácia: áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.3 kg |
| EAN: | 8712581768119 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Šírka [mm]: | 730 |
| Hĺbka [mm]: | 250 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Energetická trieda: | G |
| Hmotnosť [kg]: | 10,7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 620 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
