Philips 27E1N1200A 27" (27E1N1200A/00)
Kód: 177127
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Práca vo veľkom štýle
Užívajte si produktivitu vo Full HD. Monitor je vybavený kľúčovými pracovnými funkciami, ako je režim LowBlue na ochranu vašich očí, širokouhlá technológia IPS LED pre vysokú kvalitu obrazu a 1ms MPRT pre ostrý obraz.
Technológia sRGB
SoftBlue
Bez blikania
Hustota pixelov: 81,59 PPI
Režim LowBlue
EasyRead
Adaptívna synchronizácia
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 1920 × 1080 pri 120 Hz
Rozstup bodov [mm]: 0,3114 × 0,3114 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 120 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný, 3H, stmievanie 25 %
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (stupne šedej), 1 ms MPRT
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Farby: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 × 2 W
Vstup signálu: 1× VGA, 1× HDMI 1.4, 1× DisplayPort 1.2
Synchronizačný vstup: oddelená synchronizácia
Audio vstup/výstup: Audio-in, audio-out
Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI, DisplayPort)
Napájanie: interné, 100-240 VAC, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 20,2 W (typ.)
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W (typ.), 0,3 W (vyp.)
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 × 100 mm (VESA)
Ergonómia: náklon -5° až 20°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 617 × 457 × 211 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 617 × 357 × 46 mm
Hmotnosť [kg]: 3,97 kg (so stojanom), 3,55 kg (bez stojana)
Obsah balenia:
Káble: kábel HDMI, napájací kábel
Užívateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.56 kg |
| EAN: | 8721038000337 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 3,97 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 357 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 617 |
| Hĺbka [mm]: | 46 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
