Philips 276B9 27" (276B9/00)
Kód: 9933867
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Séria B, 68,5 cm (27"), LCD monitor s USB-CSledujte video v rozlíšení Quad HD a zároveň nabíjajte svoj notebook pomocou jediného kábla USB-C. Podstavec SmartErgo, technológia Flicker-free a režim LowBlue zaručujú šetrnosť k očiam pri práci.
Obraz/displej
-Typ panela LCD: Technológia IPS
-Adaptívna synchronizácia: Áno
-Typ podsvietenia: systém W-LED
-Veľkosť panela: 68,6 cm (27")
Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, 25 % krytie
-Zobrazovacia plocha: 596,74 x 335,66 mm
-Pomer strán: 16:9
-Maximálne rozlíšenie: 2 560 x 1 440 pri 75 Hz
-Hustota pixelov: 108,79 PPI
-Čas odozvy (typický): 4 ms (stupne šedej)
-Jas: 350 cd/m2
-Kontrastný pomer (typický): 1000:1
-SmartContrast: 50 000 000:1
-Rozstup pixelov: 0,2331 x 0,2331 mm
-Pozorovací uhol: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
Vylepšenie obrazu: -Vylepšenie obrazu: SmartImage
-Farba displeja: 16,7 M
-Farebný rozsah (typický): NTSC 90 %, sRGB 114 %
-Snímková frekvencia: 30 - 114 kHz (H) / 48 - 75 Hz (V)
-Technológia sRGB: Áno
Bez blikania: Áno
-Režim LowBlue: Áno
-Jednoduché čítanie: Áno
Možnosti pripojenia
-Signálny vstup: DisplayPort 1.2 x 1, HDMI 1.4 x 1, USB-C 3.2 prvej generácie x 1 (upstream, napájanie do 65 W)
-USB:: USB-C x 1 (upstream), USB 3.2 x 4 (downstream s rýchlym nabíjaním x 1 B.C 1.2)
-HDCP pripojenie: HDCP 1.4 (DP/HDMI/USB-C)
-Audio vstup/výstup: Audio výstup
-Synchronizačný vstup: Samostatná synchronizácia
USB
-USB-C: Obojstranný konektor
-Vysokorýchlostný: prenos dát a videa
-DP: zabudovaný režim Display Port Alt
-Dodávka energie: USB PD verzia 3.0
-Maximálna dodávka energie cez USB-C: až 65 W (5 V/3 A; 9 V/3 A; 10 V/3 A;12 V/3 A; 15 V/3 A; 20 V/3,25 A)
Pohodlie
Vstavané reproduktory: 2x 2 W
-Používateľské pohodlie: SmartImage, Input, PowerSensor, Menu, On/Off
-Ovládací softvér: funkcia SmartControl
-Jazyky displeja OSD: brazílska portugalčina, čeština, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, maďarčina, nemčina, japončina, kórejčina, poľština, portugalčina, ruština, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina, tradičná čínština, turečtina, ukrajinčina, taliančina
-Ďalšie výhody: zámok Kensington, štandardný držiak VESA (100 x 100 mm)
-Kompatibilita so stojanom. Plug & Play: DDC/CI, operačný systém Mac OS X, technológia sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Podstavec
-Nastavenie výšky: 150 mm
-Otáčanie: -/+ 90 stupňov
-Otáčanie: +/- 175 stupňov
-Skladanie: -5/30 stupňov
Spotreba
-Režim ECO: 19,7 W (typ.)
-Zapnutý režim: 18,6 W (typ.) (testovacia metóda EnergyStar)
-Pohotovostný režim: 0,3 W
-Vypnutý režim: 3,3 W (3,3 W): Nula W s prepínačom Zero
-Dióda indikátora napájania: prevádzka - biela, pohotovostný režim - biela (bliká)
Napájanie: zabudované, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Rozmery
-Výrobok s podstavcom (max. výška): 614 x 558 x 224 mm
-Výrobok bez podstavca (mm): 614 x 372 x 61 mm
-Balenie v mm (š x v x h): 690 x 462 x 250 mm
Hmotnosť
-Výrobok so stojanom (kg): 7,75 kg
-Výrobok bez stojana (kg): 5,3 kg
-Výrobok so stojanom (kg): 10,62 kg
Prevádzkové podmienky
-Rozsah teplôt (prevádzkový): 0 °C až 40 °C
-Teplotný rozsah (skladovanie): -20 °C až 60 °C °C
-Relatívna vlhkosť: 20 % až 80 %
Nadmorská výška: Prevádzková: +3 658 m, mimo prevádzky: +12 192 m
-MTBF (preukázaná): 70 000 hodín (bez podsvietenia)
Podpora udržateľnosti
-Životné prostredie a energia: PowerSensor, EnergyStar 8.0, EPEAT, TCO Edge Certified, RoHS, Lead Free
-100 % recyklovateľný obalový materiál
-Recyklovateľný plast: 85 %
Obal bez PVC/BFR, bez ortuti, bez olova
Súlad s predpismi a normami
-Regulácie: EPA, CB, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, CU-EAC, EAEU RoHS, MEPS, RCM, PSB, PSE, VCCI, CCC, CECP, CEL, FCC Class B, ICES-003, CE Mark, UKRAINIAN
Skriňa
-Predný rám: čierny
-Zadný kryt: čierny
-podstavec: čierny
-Povrchová úprava: Textúra
Obsah balenia
-Monitor so stojanom: Stojan so stojanom: Áno
-Káble: kábel HDMI, kábel DP, kábel USB-C na C/A, napájací kábel
-Používateľská dokumentácia: áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.11 kg |
| EAN: | 8712581769932 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,3 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 372 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 61 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
