Philips 275E2FAE 27" (275E2FAE/00)
Kód: 9910971
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nový monitor řady E společnosti Philips s úzkými okraji na 4 stranách a uspořádáním kabeláže nabízí stylové vylepšení vašeho pracovního prostoru. Vychutnejte si křišťálový obraz v rozlišení Quad HD s technologií AMD FreeSync a odezvou 1 ms zajišťující plynulé hraní her.Technologie sRGB
Bez blikání
Režim LowBlue
EasyRead
Technologie AMD FreeSync
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27"
Rozlišení: 2 560 x 1 440
Rozteč bodu [mm]: 0,2331
Obnovovací frekvence: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá–šedá), MPRT 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 3 W x 2
Konektory:
Vstup signálu:
DisplayPort x 1
HDMI x2
Vstup synchronizace:
Samostatná synchronizace
Vstup/výstup audia:
Výstup audio
Napájení: Externí, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 18,55 W (typ.) (metoda testování EnergyStar)
Pohotovostní režim [W]: 0,5 W (typ.)
TCO: Certifikát TCO
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru:
Nastavení výšky: 100 mm
Sklopné provedení: -5/20 st.
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614 x 475 x 234 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614 x 354 x 38 mm
Hmotnost [kg]: 3,43 kg, se stojanem 5,23 kg
Obsah balení:
Monitor se stojanem
Kabel HDMI, napájecí kabel
Uživatelská dokumentace
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.39 kg |
| EAN: | 8712581767648 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,4 |
| Výška [mm]: | 354 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 38 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
