Philips 275E1S 27" (275E1S/00)
Kód: 9894704
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27-palcový monitor série E sa vyznačuje úžasným obrazom a elegantným dizajnom, ktorý štýlovo obohatí váš pracovný priestor. Vychutnajte si krištáľovo čistý obraz Quad HD a plynulú akciu vďaka technológii AMD FreeSync.Obraz/displej
Režim LowBlue Áno
Adaptívna synchronizácia Áno
FreeSync Áno
Maximálne rozlíšenie 2 560 x 1 440 pri 75 Hz
Farebný rozsah (typický) NTSC 93 %, sRGB 104 %
Bez blikania Áno
Čas odozvy (typický) 4 ms (stupne šedej)
Typ panela LCD Technológia IPS
Veľkosť panela 68,6 cm (27")
Zobrazovacia plocha 596,7 (Š) x 335,7 (V)
Pomer strán 16:9
Jas 250
Kontrastný pomer (typický) 1000:1
SmartContrast Mega Infinity DCR
Rozstup pixelov 0,233 × 0,233 mm
Hustota pixelov 109 PPI
Povrch obrazovky Antireflexný, 3H, 25% Haze
Typ podsvietenia W-LED systém
Technológia sRGB Áno
Snímková frekvencia 54 - 84 kHz (H) / 49 - 75 Hz (V)
Farby displeja 16,7 milióna
Vylepšenie obrazu Hranie SmartImage
Pozorovací uhol 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
Technológia modrého svetla Režim Low Blue
Frekvencia pixelov n/a
Tvrdé sklo n/a
Produktová línia E-line
Rozlíšenie 2560x1440 PX
Kontrast Statický 1000:1
Obnovovacia frekvencia 75 Hz Hz
Farby displeja 16,7 M
Pokrytie sRGB 99 %
Technológia synchronizácie FreeSync
Uhlopriečka CM 68,6 cm
Uhlopriečka 27 palcov
Panel IPS
Doba odozvy 4
Maximálny jas 250
Pozorovací uhol (CR10) 178/178
Kontrast (dynamický) Mega Infinity DCR
Možnosti pripojenia
Vstup signálu VGA (analógový), HDMI (digitálny, HDCP), DisplayPort
Vstup zvuku/výstup zvuku Výstup zvuku
Synchronizačný vstup Samostatná synchronizácia, synchronizácia na zeleno
Pohodlie
Kompatibilný so stojanom. Plug & Play DDC/CI, operačný systém Mac OS X, technológia sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Ďalšie výhody Zámok Kensington, štandardný držiak VESA (100 x 100 mm)
Používateľské pohodlie Zapnutie/vypnutie, ponuka, jas, vstup, SmartImage Play
Naklonenie -5/20
Podstavec
Naklonenie -5/20
Spotreba
Zapnuté 23,11 W (typ.) (testovacia metóda EnergyStar 7.0)
Pohotovostný režim < 0,5 W (typ.)
Režim vypnutia <0,3 W (typ.)
Indikátor napájania LED Prevádzka - biela, pohotovostný režim - biela (bliká)
Napájanie Externé, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Energetická trieda A značka
Napájací zdroj Externý
Rozmery
Výrobok s podstavcom (mm) 613 x 461 x 195
Výrobok bez podstavca (mm) 613 x 368 x 42
Balenie v mm (š x v x h) 655 x 511 x 118
Hmotnosť
Výrobok so stojanom (kg) 3,99
Výrobok bez stojana (kg) 3,30
Výrobok so stojanom (kg) 5,71
Prevádzkové podmienky
Teplotný rozsah (prevádzkový) 0 až 40
Rozsah teplôt (skladovanie) -20 až 60
Relatívna vlhkosť 20-80 %
Nadmorská výška Prevádzková: +3 658 m (12 000 stôp), neprevádzková: +12 192 m (40 000 stôp)
Stredná doba medzi poruchami (MTBF) 50 000 hodín (bez podsvietenia)
Podpora udržateľnosti
Životné prostredie a energia EnergyStar 7.0, RoHS, bez olova, bez ortuti
Recyklovateľnosť obalového materiálu 100
Dodržiavanie predpisov a noriem
Regulačné opatrenia CCC, CEL, CE Mark, CECP, CU-EAC, EPA, TUV-BAUART
Skriňa
Povrchová úprava Texturovaná
Farba čierna
Farba skrine Čierna
Povrchová úprava skrinky nelesklá
Typ rámčeka 3-stranný bezrámčekový
Obsah balenia
Monitor so stojanom Áno
Káble Kábel HDMI, napájací kábel
Užívateľská dokumentácia Áno
Marketing
Popis Monitor LCD série E, 68,6 cm (27")
Trh Spotrebiteľský
EAN 8712581758554
Názov modelu 275E1S
Dátum začiatku predaja 04-08-2019
Kanál B2C
Kompatibilita produktu
Vesa Wallmount 100x100 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 8712581758554 |
| Vstup HDMI: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | E |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 195 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 3,99 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 461 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
