Philips 272S1AE 27" (272S1AE/00)
Kód: 9907358
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor Philips série S ponúka základné funkcie, ktoré vám zabezpečia každodennú produktivitu a pohodlie. Je skutočne bezrámčekový, s ostrým rozlíšením FHD, ktoré ponúka väčší a jasnejší obraz. Obsahuje režim EasyRead a funkciu očného komfortu s certifikátom TUV, takže šetrí vaše oči.Panel LCD typu IPS
Adaptívna synchronizácia
Typ podsvietenia systém W-LED
Veľkosť panela 68,6 cm (27")
Povrch obrazovky Antireflexný, 3H, 25% Haze
Zobrazovacia plocha 597 888 (H) x 336 312 (V)
Pomer strán 16:9
Maximálne rozlíšenie 1 920 x 1 080 pri 75 Hz
Hustota pixelov 82 PPI
Čas odozvy (typický) 4 ms (stupne šedej)
Jas 250 cd/m2
Kontrastný pomer (typický) 1000:1
SmartContrast 50 000 000:1
Rozstup pixelov 0,3114 x 0,3114 mm
Pozorovací uhol 178o (H) / 178o (V); - C/R > 10
Vylepšenie obrazu SmartImage
Farebný rozsah (typický) NTSC 81 %, sRGB 102 %
Farebný gamut displeja 16,7 M
Snímková frekvencia 30 - 85 kHz (H) / 48 - 75 Hz (V)
Žiadne blikanie
Režim LowBlue
EasyRead
Vstupný signál
VGA (analógový)
DVI-D (digitálny, HDCP)
DisplayPort 1.2
HDMI 1.4
Výstup na slúchadlá
Zabudované reproduktory 2x 2 W
Obsah balenia
Kábel VGA, kábel HDMI, kábel DP, zvukový kábel, napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.27 kg |
| EAN: | 8712581767273 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet DVI: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| DVA: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 537 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 205 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
