Philips 271V8AW 27" (271V8AW/00)
Kód: 169866
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Živý a ostrý obraz bez hranícMonitor Philips radu V so širokým pozorovacím uhlom ponúka zobrazenie bez hraníc, vysokú kvalitu a základné funkcie. Technológia Adaptive-Sync zabezpečuje plynulé zobrazenie videa a vaše oči chráni úprava proti odleskom, režim LowBlue a technológia Flicker-free.
Flicker-free
Režim LowBlue
EasyRead
Technológia sRGB
Typ obrazovky: technológia IPS
Podsvietenie: systém W-LED
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 1 920 x 1 080 pri 75 Hz
Rozstup bodov [mm]: 0,311 x 0,311 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný, 3H, 25 % zákal
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 x 2 W
Vstup signálu:
Vstupný signál: VGA (analógový)
HDMI (digitálny, HDCP)
Synchronizačný vstup
Samostatný synchronizačný vstup
Funkcia synchronizácie na zeleno
Zvukový vstup/výstup
Zvukový výstup
Zvukový vstup PC
Pripojenie HDCP
HDCP 1.4 (HDMI)
Vstup signálu
VGA (analógový), HDMI 1.4
Napájanie: vstavané, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 35,39 W (typ.)
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W (typ.)
VESA (100 x 100 mm)
Náklon monitora: -5/20 stupňov
Farebný odtieň: Biela
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613 x 456 x 231 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 613 x 363 x 50 mm
Hmotnosť [kg]: 3,28 kg/ 3,74 kg
Obsah balenia:
Káble: HDMI kábel, napájací kábel
Monitor so stojanom: Áno
Užívateľská dokumentácia: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.philips.cz/c-p/271V8AW_00/lcd-monitor
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 8712581804398 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 61,3 |
| Hĺbka [mm]: | 23,1 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,74 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 45,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
