Philips 24E1N1200A 23,8" (24E1N1200A/00)
Kód: 177120
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Práca vo veľkom štýleUžívajte si produktivitu vo Full HD. Monitor je vybavený kľúčovými pracovnými funkciami, ako je režim LowBlue na ochranu vašich očí, širokouhlá technológia IPS LED pre vysokú kvalitu obrazu a 1ms MPRT pre ostrý obraz.
Širokouhlá technológia IPS LED poskytuje presný obraz a farby
Displej s pomerom strán 16:9 a rozlíšením Full HD pre ostrý obraz plný detailov
SmartContrast pre detaily s bohatou čiernou
HDMI poskytuje všestranné možnosti digitálneho pripojenia
Pripojenie DisplayPort pre maximálnu rýchlosť zobrazenia
Plynulá a neprerušovaná akcia vďaka technológii Adaptive-Sync
Rýchly čas odozvy 1 ms (MPRT) pre ostrý obraz a plynulé hranie hier
Obnovovacia frekvencia 120 Hz pre výnimočne plynulý a krásny obraz
Technológia SoftBlue: pre pohodlné sledovanie
Pohodlný držiak štandardu VESA
Vstavané stereo reproduktory pre multimédiá
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 1920 x 1080 pri 120 Hz
Rozstup bodov [mm]: 0,2745 x 0,2745
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 120
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery: 16:9: Antireflexný, 3H, 25% stmievanie
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 4 (stupne šedej), 1 (MPRT)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 x 2 W
1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2
Synchronizačný vstup: oddelená synchronizácia
Zvukový vstup/zvuková výstup: Zvukový výstup/zvuková vstup
Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI, DisplayPort)
Napájanie: interné, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 16,9
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: VESA 100 x 100 mm
Ergonómia: Naklápacia konštrukcia -5°/20°
Farba: čierna, textúrovaná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 542 x 417 x 180
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 542 x 316 x 45
Hmotnosť [kg]: 2,94 (so stojanom), 2,59 (bez stojana)
Obsah balenia: kábel HDMI, napájací kábel, používateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.7 kg |
| EAN: | 8721038000436 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 2,94 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 417 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 542 |
| Hĺbka [mm]: | 180 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
