PHILIPS 243S7EHMB 23,8" (243S7EHMB/00)
Kód: 7706846
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Obraz/displej• typ LCD panelu: Technologie IPS
• Typ podsvícení: Systém W-LED
• Velikost panelu: 60,5 cm (23,8")
• Oblast sledování: 527 (Š) x 296,5 (V)
• Poměr stran: 16:9
• Optimální rozlišení: 1920 × 1080 při 60 Hz
• Reakční doba (typická): 5 ms (šedá–šedá)*
• Hustota pixelů: 93 PPI
• Jas: 250 cd/m2
• Kontrastní poměr (typický): 1 000:1
• SmartContrast: 20 000 000:1
• Rozteč obrazových bodů: 0,275 × 0,275 mm
• Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
• Vylepšení obrazu: SmartImage
• Barevnost displeje: 16,7 milionu
• Snímková frekvence: 30–83 kHz (H) / 56–76 Hz (V)
• SoftBlue: Ano
• Bez blikání: Ano
• Technologie sRGB: Ano
• Režim LowBlue: Ano
• EasyRead: Ano
Možnosti připojení
• Vstup signálu: VGA (analogový), HDMI 1.4
• Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, Funkce Sync on Green
• Vstup/výstup audia: Vstup pro audio z PC, Výstup pro sluchátka
Pohodlí
• Vestavěné reproduktory: 2 x 2 W
• Pohodlí uživatele: SmartImage, Vstup, Hlasitost, Nabídka, Zapnuto/Vypnuto
• Ovládací software: funkce SmartControl
• Jazyky zobrazení na obrazovce OSD: Brazilská portugalština, Čeština, Nizozemština, Čeština, Finština, Francouzština, Němčina, Řecká, Maďarština, Italština, Japonská, Korejská, Polština, Portugalská, Ruština, Zjednodušená čínština, Španělština, Švédština, Tradiční čínština, Turečtina, Ukrajinština
• Další výhody: Zámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
• Kompatibilita se stand. Plug & Play: DDC/CI, Operační systém Mac OS X, Technologie sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Podstavec
• Nastavení výšky: 130 mm
• Čep: 90 stupňů
• Otočný: -175/+175 stupeň
• Sklopné provedení: -5/20 stupeň
Rozměry a hmotnost
• Výrobek se stojanem (mm): 540 x 483 x 202 mm
• Výrobek bez stojanu (mm): 540 × 325 × 45 mm
• Balení v mm (Š x V x H): 602 × 457 × 199 mm
• Výrobek se stojanem (kg): 5,00 kg
• Výrobek bez stojanu (kg): 3,10 kg
• Výrobek s obalem (kg): 7,29 kg
Obsah balení
• Monitor se stojanem: Ano
• Kabely: Kabel D-Sub,kabel HDMI, audio kabel, napájecí kabel
• Uživatelská dokumentace: Ano
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.25 kg |
| EAN: | 8712581744281 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Počet vstupov HDMI: | 1 |
| Farba: | Čierna |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 202 |
| Šírka bez stojana [mm]: | 540 |
| Hĺbka bez podstavca [mm]: | 45 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 3,1 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 483 |
| Výška bez stojana [mm]: | 325 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Počet vstupov VGA: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
