PHILIPS 242B1H 23,8" (242B1H/00)
Kód: 9904224
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento monitor Philips so zabezpečenou výklopnou webovou kamerou a funkciou Windows Hello poskytuje lepšie zabezpečenie na mieru. Monitor je vybavený funkciami na zvýšenie produktivity a udržateľnosti. Funkcia pohodlia pre oči s certifikátom TUV znižuje únavu očí.Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: systém W-LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,2745 × 0,2745 mm
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery: 10 × 10 × 10 mm: Antireflexný, 3H, 25% Haze
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178o (H) / 178o (E)
Počet farieb: 16,7 M
Reproduktory: 2x 2 W
Konektory: 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm, 2 x 2,5 mm:
Vstup signálu: -Signálový vstup:
VGA (analógový)
DVI-D (digitálny, HDCP)
DisplayPort 1.2
HDMI 1.4×1
-Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (DVI/DP/HDMI)
-Synchronizačný vstup: funkcia Standalone Sync/Sync on Green
-USB: USB-B x 1 (upstream), USB 3.2 x 3 (downstream s x 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
-Audio vstup/výstup: PC audio vstup/sluchátkový výstup
Napájanie: vstavané, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 14,5 W (typ.) (testovacia metóda EnergyStar)
Pohotovostný režim [W]: 0,35 W
Montáž na stenu: štandardný držiak VESA (100 x 100 mm)
Naklonenie monitora:
Nastavenie výšky: 150 mm
Natočenie: -/+ 90 stupňov
Otáčanie: +/- 180 stupňov
Náklon: -5 ~ 30 stupňov
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 540 x 501 x 205 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 540 x 323 x 51 mm
Hmotnosť [kg]: 3,17 kg/ 4,77 kg
Obsah balenia:
Monitor so stojanom
Kábel VGA, kábel HDMI, kábel DP, kábel USB-A na B, zvukový kábel, napájací kábel
Užívateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.72 kg |
| EAN: | 8712581764234 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Počet DVI: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| DVA: | Áno |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Energetická trieda: | E |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 51 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,8 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 323 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
