PHILIPS 242B1 23,8" (242B1/00)
Kód: 9914673
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktuLCD monitor série B s technológiou PowerSensor
Vytvárajte svoje najlepšie projekty s týmto monitorom Philips. Obrazovka IPS s ostrým rozlíšením FHD poskytuje jasný obraz pre vašu prácu. Monitor je vybavený funkciami na zvýšenie produktivity a udržateľnosti. Funkcia pohodlia pre oči s certifikátom TUV znižuje únavu očí.
PowerSensor šetrí až 70 % nákladov na energiu
PowerSensor je zabudovaný "senzor osôb", ktorý zisťuje prítomnosť používateľa vysielaním a prijímaním neškodných infračervených signálov a ktorý automaticky zníži jas monitora, ak používateľ opustí stôl. To znižuje účty za energiu až o 70 % a predlžuje životnosť monitora.
Technológia LightSensor zabezpečuje dokonalý jas s minimálnou spotrebou energie
Technológia LightSensor využíva inteligentný senzor na úpravu jasu obrazu na základe svetelných podmienok v miestnosti, čím zabezpečuje dokonalý obraz s minimálnou spotrebou energie.
Technológia IPS pre plné farby a širokouhlé zobrazenie
Displeje IPS využívajú pokročilú technológiu, ktorá poskytuje mimoriadne široké pozorovacie uhly 178/178 stupňov: displej tak môžete sledovať takmer z akéhokoľvek uhla, dokonca aj z uhla 90 stupňov v režime Pivot. Na rozdiel od štandardných TN panelov poskytujú displeje IPS pozoruhodne ostrý obraz so živými farbami, takže sú ideálne nielen na fotografie, filmy a prehliadanie webu, ale aj na profesionálne aplikácie, ktoré vyžadujú presné farby a stály jas za každých okolností.
Predvoľby SmartImage na jednoduchú optimalizáciu nastavení obrazu
SmartImage je exkluzívna špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazený na obrazovke a poskytuje optimalizovaný výkon displeja. Užívateľsky prívetivé rozhranie umožňuje nastaviť rôzne režimy, ako napríklad Office, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atď. tak, aby zodpovedali používanej aplikácii. Na základe výberu technológia SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čo vedie k dokonalému výkonu zobrazenia. Ekonomický režim ponúka výraznú úsporu energie. Všetko v reálnom čase a stlačením jediného tlačidla!
Menšia únava očí vďaka technológii Flicker-free
Vzhľadom na spôsob riadenia jasu na obrazovkách s podsvietením LED sa niektorí používatelia stretávajú s blikaním obrazovky, ktoré spôsobuje únavu očí. Technológia Flicker-free spoločnosti Philips využíva nové riešenie riadenia jasu, ktoré znižuje blikanie a zvyšuje pohodlie pri sledovaní.
Režim LowBlue na podporu produktivity a zároveň ochranu očí
Štúdie ukázali, že tak ako ultrafialové žiarenie môže spôsobiť poškodenie očí, krátkovlnné modré svetlo z displejov LED môže tiež spôsobiť poškodenie očí a časom aj zhoršenie zraku. Režim LowBlue spoločnosti Philips myslí na naše zdravie a pomocou inteligentnej softvérovej technológie znižuje škodlivé krátkovlnné modré svetlo.
Funkcia SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenia určené pre používateľa
SmartErgoBase je základňa monitora, ktorá sa vyznačuje ergonomickým komfortom pri nastavovaní displeja a pripájaní káblov. Vďaka pohodlným uhlom nastavenia výšky, sklonu, natočenia a otočenia možno polohu monitora nastaviť tak, aby sa dosiahlo maximálne pohodlie a zmiernila fyzická záťaž počas dlhého pracovného dňa. Správa káblov znižuje neporiadok a udržiava pracovné prostredie upratané a profesionálne.
Certifikát TUV Eye Comfort na zníženie únavy očí
Displej Philips spĺňa normu TUV Rheinland Eye Comfort, ktorá zabraňuje únave očí spôsobenej dlhodobým používaním počítača. Vďaka certifikácii TUV Eye Comfort poskytujú displeje Philips režim bez blikania, režim Low Blue, sledovanie bez rozptyľovania, široký pozorovací uhol a menšie zníženie kvality obrazu z rôznych uhlov a ergonomický stojan na ideálne sledovanie. Udržujte si zdravé oči a zvýšte svoju pracovnú produktivitu.
Technické špecifikácie
Typ panela LCD
Technológia IPS
Typ podsvietenia
Systém W-LED
Veľkosť panela
60,5 cm (23,8")
Povrch obrazovky
Antireflexný, 3H, stmievanie 25 %
Zobrazovacia plocha
527,04 (š) x 296,46 (v)
Pomer strán
16:9
Maximálne rozlíšenie
1 920 x 1 080 pri 75 Hz
Hustota pixelov
93 PPI
Čas odozvy (typický)
4 ms (stupne šedej)
Jas
250 cd/m2
Kontrastný pomer (typický)
1000:1
SmartContrast
50 000 000:1
Rozstup pixelov
0,2745 × 0,2745 mm
Zobrazovací uhol
178o (H) / 178o (V)
- C/R > 10
Vylepšenie obrazu
SmartImage
Farebný gamut (typický)
NTSC 91 %, sRGB 107 %
Zobrazenie farieb
16,7 M
Snímková frekvencia
30 - 85 kHz (H) / 48 - 75 Hz (V)
Technológia sRGB
Áno
Žiadne blikanie
Áno
EasyRead
Áno
Režim LowBlue
Áno
Adaptívna synchronizácia
Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.6 kg |
| EAN: | 8712581764210 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 1 |
| Počet DVI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 51 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| DVA: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 323 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
