Philips 241V8AW 23,8" (241V8AW/00)
Kód: 161004
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Živý a ostrý obraz bez hranícMonitor Philips radu V so širokým pozorovacím uhlom ponúka zobrazenie bez hraníc, vysokú kvalitu a základné funkcie. Technológia Adaptive-Sync zabezpečuje plynulé zobrazenie videa a vaše oči chráni úprava proti odleskom, režim LowBlue a technológia Flicker-free.
Režim LowBlue
EasyRead
Technológia sRGB
Adaptívna synchronizácia
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: systém W-LED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1 920 x 1 080 pri 75 Hz
Rozstup bodov [mm]: 0,275
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný, 3H, 25 % zákal
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (GtG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 W x 2
Vstup signálu: VGA (analógový), HDMI 1.4
Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI)
Synchronizačný vstup: Samostatná synchronizácia, funkcia synchronizácie na zeleno
Zvukový vstup/výstup: zvukový výstup, zvukový vstup PC
Vstup signálu: HDMI (digitálny, HDCP), VGA (analógový)
Napájanie: vstavané, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 21,64 W (typ.)
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W (typ.)
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: VESA (100 x 100 mm)
Náklon monitora: -5/20 stupňov
Farba: Biela
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 540 x 416 x 220 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 540 x 322 x 51 mm
Hmotnosť [kg]: 2,49 kg/ 2,87 kg
Obsah balenia:
Káble: HDMI kábel, napájací kábel
Monitor so stojanom
Užívateľská dokumentácia
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.72 kg |
| EAN: | 8712581804343 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 220 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 2,87 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 416 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
