Pěnová kocka na jogu Pink - GymBeam
Kód: 86044



Podrobný popis
Pěnová kocka na jogu – spoľahlivý pomocník pri vašej jogovej praxi, ktorý vám dodá oporu a stabilitu
Pěnová kocka na jogu je praktická pomôcka na cvičenie jogy či pilatesu. Využiť ju môžete aj na naťahovanie a strečing. Pomôže vám lepšie dosiahnuť jogovú pozíciu tak, aby ste si udržali správnu techniku. Kocka je vyrobená z mäkkej a odolnej peny EVA, vďaka čomu vám bude spoľahlivou oporou pri cvičení. Váži len 180 g a nezaberá veľa miesta. Tak sa vám pohodlne zmestí do športovej tašky a budete si ju môcť vziať aj na skupinové lekcie. Hodí sa aj na cvičenie v pohodlí domova.
Má zaoblené okraje, čo umožňuje lepší úchop. Ponúka tri rôzne možnosti výšky, vďaka čomu si ju budete môcť prispôsobiť vzhľadom k danej ásane, cviku alebo vašej flexibilite. Pomôže vám tiež v prípadoch, keď nedosiahnete rukami na zem. Je vhodná najmä vtedy, ak s jogou len začínate a postupne pracujete na vašej flexibilite. Svoje využitie si však nájde aj u skúsenejších jogínov, keď môže byť dobrým pomocníkom pri komplikovanejších ásanách.
Pěnová kocka na jogu sa dá využiť aj na strečing či naťahovanie. Ak si ju položíte napríklad pod chrbát, pomôže vám uvoľniť svaly chrbta, hrudníka či ramien. Môžete ju tiež využiť ako podporu pod zadok pri meditácii, aby ste si udržali vzpriamený chrbát či ako podložku pod hlavu pri relaxácii. Kocka vám môže pomôcť aj pri silovom cvičení, napríklad pri kliku či tricepsových dipoch.

Pěnová kocka na jogu a jej výhody
- praktická pomôcka na cvičenie jogy
- je vyrobená z kvalitnej a odolnej peny EVA
- váži len 180 g
- nezaberá veľa miesta, a tak sa zmestí do tašky na cvičenie
- má zaoblené okraje pre lepší úchop
- ponúka tri rôzne výšky
- dá sa využiť aj na pilates, strečing a silové cvičenia
- pomôže dosiahnuť jogovú pozíciu aj pri menšej flexibilite
- je vhodná pre všetkých, od začiatočníkov až po skúsených jogínov
- hodí sa na domáce aj skupinové cvičenia
Materiál
EVA
Vlastnosti pěnové kocky na jogu
| Vlastnosti | |
| Hmotnosť | 180 g |
| Dĺžka | 7,5 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 23 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Joga a pilates |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 8586025624565 |
| Brutto váha: | 0.180000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 23.500000 |
| Šírka: | 15.000000 |
| Výška: | 7.500000 |
| Netto váha: | 0.175000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 40 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
