Pekanové maslo - GymBeam
Kód: 968261



Podrobný popis
Maslo z pekanových obsahuje iba 100 % pekanové orechy, vďaka ktorým poteší autentickou jemne sladkastou maslovou chuťou
Maslo z pekanových orechov sa rýchlo stane vašou obľúbenou orechovou nátierkou. Poteší vás svojím čistým zložením tvoreným iba 100 % pekanovými orechmi. Na rozdiel od iných nátierok neobsahuje palmový olej, pridaný cukor ani žiadne iné prídavné látky. Vďaka tomu je ideálne pre všetkých, ktorí si dávajú pozor na zloženie a uprednostňujú kvalitné potraviny. Zároveň má autentickú, ľahko sladkastú, maslovú chuť, ktorá si aj napriek nízkemu obsahu cukru získa každého milovníka orechového masla. Je však tiež nutrične zdravé, pýši sa vysokým podielom vlákniny a nenasýtených mastných kyselín (zdravé tuky). Nahradenie nasýtených tukov v strave za nenasýtené tuky pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu.
Toto pekanové maslo má ľahko roztierateľnú krémovú konzistenciu, ktorá skvele chutí samostatne na lyžičke alebo na chrumkavom toaste či vláčnych croissantoch. Zazáří tiež ako súčasť kaší, jogurtov a smoothies, ktoré obohatí o živiny a svoju skvelú chuť. Môžete s ním poliať čerstvé palacinky a pekanové maslo bez palmového oleja skvele zapadne tiež do tort, keksov, ovocných šalátov, sušienok a koláčov. Objavte chuť tohto pekanového krému ešte dnes!
Maslo z pekanových orechov a jeho výhody
- orechová nátierka lahodnej chuti
- vyrobené iba zo 100 % pekanových orechov
- čisté zloženie bez palmového oleja a ďalších pridaných látok
- vysoký obsah vlákniny a nenasýtených tukov
- jemne sladkastá maslová chuť
- krémová konzistencia
- nízky obsah cukru
Zloženie
Pekanové orechy (100 %).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 3063 kJ / 732 kcal |
| Tuky | 71 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 6 g |
| Sacharidy | 14 g |
| - z toho cukry | 4 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bielkoviny | 9 g |
| Soľ | <0,10 g |
Upozornenie
Pred použitím dobre premiešajte. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Alergény: sú uvedené v zložení tučne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 100 % orechové maslá |
|---|---|
| EAN: | 8586027407531 |
| Brutto váha: | 0.550000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 8.750000 |
| Šírka: | 8.750000 |
| Výška: | 8.200000 |
| Netto váha: | 0.340000 |
| Počet kusov v balení: | 8 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
