Peanut Ball 45 cm - GymBeam
Kód: 91780



Podrobný popis
Peanut Ball je gymnastická lopta s jedinečným tvarom, ktorá sa hodí na full-body tréning, posilnenie stredu tela a relaxáciu pri joge
Peanut Ball je všestranná gymnastická lopta, ktorá je vhodná na domáci tréning, cvičenie v posilňovni, strečing, jogu a rehabilitačné cvičenia. Zaujme vás zejména svojím atypickým tvarom pripomínajúcim arašid.Ten sa postará o lepšiu stabilitu pri cvičení, pretože umožňuje pohyb iba smerom vpred a vzad.
Pomocou tejto praktickej pomôcky na cvičenie si ľahko zostavíte vlastný full-body tréning, ktorý môžete doplniť aj činkami, posilňovacími gumami a ďalším príslušenstvom. Obtiažnosť cvikov si pritom bez problému prispôsobíte svojim potrebám. Vďaka tejto lopte tak efektívne precvičíte viac svalových skupín, vrátane core a stredu tela. Môžete na tom začať pracovať jednoduchými cvikmi v sedie s loptou, ale aj zložitejšími prvkami, napríklad rôznymi variáciami planku. Na lopte sa navyše dá cvičiť aj mnoho cvikov na hornú a dolnú časť tela. Poriadne sa zapotíte napríklad pri bulharských drepoch alebo hamstring curls.
Prednosťou tejto lopty je, že ju efektívne využijete pri posilňovaní hlbokého stabilizačného systému. Cvičenie na nej sa zároveň môže odraziť aj na správnom držaní tela. Vyskúšajte napríklad jednoduchý plank s nohami na lopte alebo ak hľadáte väčšiu výzvu, nevynechajte tzv. stretch, pri ktorom sa z pozície dosky približujete k lopte s natiahnutými nohami smerom k rukám. Pri týchto cvikoch zapracujete aj na svojej flexibilite a celkovej rovnováhe vášho tela.
Cvičenie na lopte si môžete užiť o to viac s vedomím, že sa vďaka systému ANTI-BURST pýši vysokým stupňom bezpečnosti. Ten zaisťuje, že v prípade pretlaku sa vzduch z lopty uvoľňuje postupne. Lopta zároveň poteší aj jednoduchým spôsobom nafukovania pomocou praktickej pumpy, ktorá je súčasťou balenia.

Peanut Ball a jeho výhody
- praktická gymnastická lopta v tvare arašidu
- je pevná a bezpečná vďaka systému ANTI-BURST
- hodí sa na posilňovanie svalov celého tela
- pomôže posilniť stred tela a hlboký stabilizačný systém
- umožňuje prispôsobiť obtiažnosť cvikov
- môže pomôcť podporiť správne držanie tela
- hodí sa na domáci tréning, do posilňovne, na jogu a strečing
- ľahko sa nafúkne vďaka malej pumpe, ktorá je súčasťou balenia
Materiál
PVC
Vlastnosti
| Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka | 90 cm |
| Priemer | 45 cm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fitlopty a balančné podložky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.33 kg |
| EAN: | 8586025953207 |
| Brutto váha: | 1.334000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 22.000000 |
| Šírka: | 21.000000 |
| Výška: | 12.000000 |
| Netto váha: | 1.348000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
