Pán Jahoda - Ján a Štefan
Kód: 51322 70612 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Mr. Strawberry - sušené jahody, ideálne ako sladká desiata
Mr. Strawberry sú sušené jahody určené tým, ktorí chcú chutnú alternatívu sladkého snacku. Jedná sa o jahody pôvodom z Vietnamu, ktoré sa pestujú v malej horskej oblasti pri meste Dalat. Ich chuť a vôňa je veľmi výrazná. Sú vhodné do rôznych fitness receptov, na raňajky, desiatu alebo kedykoľvek počas dňa, keď vás prepadne chuť na sladké.
Mr. Strawberry sušené jahody a ich výhody
- obsahujú jahody v sušenej forme
- majú výraznú jahodovú chuť a vôňu
- sú vhodné do rôznych sladkých receptov, na raňajky či desiatu
- majú vysoký obsah vlákniny
Zloženie
Jahody 95 %, cukor 4,5 %, konzervant oxid siričitý.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1210 kJ / 290 kcal |
| Tuky | 0,54 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,12 g |
| Sacharidy | 70 g |
| z toho cukry | 64 g |
| Bielkoviny | 1,9 g |
| Soľ | 0,13 g |
| Vláknina | 8,73 g |
Upozornenie
Skladujte v suchu a chlade pri teplote 5 - 25 °C, po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.047000 |
| Značka: | George and Stephen |
| Dĺžka: | 12.000000 |
| Šírka: | 3.000000 |
| Výška: | 17.000000 |
| Netto váha: | 0.040000 |
| Počet kusov v balení: | 150 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
