Ovsené vločky - Sante
Kód: 36556
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Ovsené vločky - výborný zdroj komplexných sacharidov a vlákniny, z ktorého vykúzlite svoje obľúbené kaše
Ovsené vločky majú vysoký podiel vlákniny, komplexných sacharidov a rastlinných bielkovín. Obsahujú tiež užitočné beta-glukány, ktoré pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Môžete z nich vykúzliť svoje obľúbené kaše, pridať do smoothie nápojov, alebo jogurtov či zdravých receptov, a obohatiť tak svoj jedálniček.
Ovsené vločky a ich výhody
- majú vysoký podiel vlákniny a bielkovín
- sú bohaté na beta-glukány
- využijete ich na prípravu kaší či smoothie nápojov
- sú vhodné pre každého vyznávača zdravého životného štýlu
Zloženie
Ovsené vločky.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energia/kalórie | 1585 kJ / 376 kcal |
| Tuk | 7,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,3 g |
| Sacharidy | 62 g |
| z toho cukry | 0,9 g |
| Vláknina | 6,9 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Thiamín | 0.46 mg (42%)* |
| Vitamín E | 1.8 mg (15%)* |
| Kyselina listová | 86 µg (43%)* |
| Fosfor | 433 mg (62%)* |
| Horčík | 129 mg (34%)* |
| Železo | 3.9 mg (28%)* |
| Zinok | 3.1 mg (31%)* |
| Draslík | 379 mg (19%)* |
| Meden | 0.55 mg (55%)* |
* % referenčného denného príjmu pre dospelého človeka
Upozornenie
Môže obsahovať stopy arašidov a iných orechov, sezamu, sóje a mlieka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ovsené vločky |
|---|---|
| EAN: | 5900617029300 |
| Brutto váha: | 0.510000 |
| Značka: | Sante |
| Dĺžka: | 14.500000 |
| Šírka: | 5.500000 |
| Výška: | 23.300000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 14 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
