Ovsená vláknina - GymBeam
Kód: 112876



Podrobný popis
Ovsená vláknina – bezlepkový prášok s vysokým obsahom vlákniny na obohatenie kaší, smoothies alebo pekárenských výtvorov
Ovsená vláknina je skvelou voľbou pre každého, kto chce svojmu telu dopriať kvalitný zdroj vlákniny. Ide o produkt s výnimočným nutričným profilom bez cukru a tuku, ktorý obsahuje 93 g vlákniny na 100 g. Vďaka tomu bude perfektným partnerom do diét, ale aj neodmysliteľnou súčasťou kuchyne priaznivcov low carb, keto či paleo stravovania, rovnako ako fanúšikov zdravej stravy. Navyše je prirodzene bezlepková. Hlavnou výhodou tejto vlákniny je schopnosť viazať vodu a zväčšovať svoj objem. Vláknina z ovseného zrna navyše prispieva k zvýšeniu objemu stolice, takže sa hodí každému, kto chce dbať o svoje trávenie.
Vďaka svojej jemnej konzistencii a neutrálnej chuti je táto ovsená vláknina v kuchyni mimoriadne všestranná. Môžete ju primiešať do rannej kaše, jogurtu alebo smoothie, čím nielen obohatíte ich zloženie, ale pridáte aj hustotu a textúru. Svoje miesto však má aj pri pečení, kde poslúži ako čiastočná náhrada múky (odporúča sa cca 10–20 %). Pečivu dodá nadýchanosť bez pridania sacharidov. Býva tiež stabilnou súčasťou rôznych fitness receptov od nízkosacharidového chleba až po ľahké dezerty, kde pomáha dosiahnuť správnu konzistenciu. Zaradte ju do svojej kuchyne ešte dnes!
Ovsená vláknina a jej výhody
- ovsená vláknina vo forme prášku
- prirodzene bezlepková
- vysoký obsah vlákniny
- prispieva k zvýšeniu objemu stolice
- jemná konzistencia a neutrálna chuť
Zloženie
Ovsená vláknina (bezlepková).
Dávkovanie
Pridajte 1–2 lyžičky do svojej obľúbenej kaše, smoothie alebo jogurtu.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 760 kJ/ 190 kcal |
| Tuky | 0,2 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| - z toho cukry | 0,1 g |
| Vláknina | 93 g |
| Bielkoviny | 0,4 g |
| Soľ | 0,10 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Alergény sú zvýraznené tučne v zložení produktu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vláknina |
|---|---|
| EAN: | 8586028133552 |
| Brutto váha: | 0.200000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 9.000000 |
| Šírka: | 16.000000 |
| Výška: | 27.000000 |
| Netto váha: | 0.200000 |
| Počet kusov v balení: | 25 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
