Omáčka na cestoviny Olive - Franz Josef Kaiser
Kód: 58957



Podrobný popis
Omáčka na cestoviny Olive - lahodná bezmäsitá talianska zmes drvených paradajok a olív, ktorá rýchlo vykúzli znamenitý obed či večeru
Omáčka na cestoviny Olive patrí medzi talianske špeciality, ktoré milujú ľudia po celom svete. Ide o lahodnú bezmäsitú zmes, ktorá obsahuje 70 % drvených paradajok, zelené a čierne olivy, kapary či ďalšie ingrediencie. Ocenia ju nielen vegáni, pretože ponúka skvelú alternatívu klasickej boloňskej omáčky, ktorá vo väčšine prípadov obsahuje aj mäso. Veľmi rýchlo vďaka nej vykúzlite výživný a plnohodnotný obed či večeru. Jej príprava je jednoduchá, čo je ideálne hlavne počas dní, keď nestíhate venovať veľa času vareniu. Táto omáčka na cestoviny Olive sa skvele hodí k špagetám či pene, ale aj ďalším druhom cestovín. Navyše má iba 66 kcal / 100 g a veľmi ľahko tak zapadne aj do vášho jedálnička v diéte.
Omáčka na cestoviny Olive a jej výhody
- je bezmäsitá zmes na prípravu talianskych cestovín
- obsahuje 70 % drvených paradajok, olivy, kapary a ďalšie ingrediencie
- je alternatívou klasickej boloňskej omáčky
- je vhodná aj pre vegánov
- jej príprava je veľmi jednoduchá a rýchla
- skvele sa hodí k špagetám či pene
- má iba 66 kcal / 100 g
- ľahko zapadne do jedálnička aj v diéte
Zloženie
Drvené paradajky 70 %, olivy v rôznom pomere (zelené a čierne olivy) 16 %, pitná voda, paradajkový pretlak zahustený 2 %, olivový olej 1 %, biele víno, modifikovaný kukuričný škrob, cukor, jedlá soľ, kapary, petržlen, cesnak, oregano
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 257 kJ / 66 kcal |
| Tuky | 3,9 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,0 g |
| Sacharidy | 5,8 g |
| - z toho cukry | 4,3 g |
| Bielkoviny | 1,3 g |
| Soľ | 1,2 g |
Upozornenie
Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 4 dní.
Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slané omáčky a sirupy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 8595241519845 |
| Brutto váha: | 0.600000 |
| Značka: | Franz Josef Kaiser |
| Dĺžka: | 7.000000 |
| Šírka: | 7.000000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
