Omáčka na cestoviny Arrabbiata - Franz Josef Kaiser
Kód: 69562



Podrobný popis
Omáčka na cestoviny Arrabbiata - lahodná bezmäsitá talianska zmes z drvených paradajok, s ktorou rýchlo vykúzlite znamenitý obed či večeru
Omáčka na cestoviny Arrabbiata patrí medzi talianske špeciality, ktoré milujú ľudia po celom svete. Ide o jemne pikantnú lahodnú bezmäsitú zmes s obsahom až 81 % drvených paradajok. Tie sa snúbia s starostlivo vybraným mixom korenia a ďalších ingrediencií, ktoré ocenia nielen vegáni. Ide o skvelú alternatívu klasickej bolonskej omáčky, ktorá vo väčšine prípadov obsahuje aj mäso. Veľmi rýchlo vďaka nej vykúzlite výživný a plnohodnotný obed či večeru. Jej príprava je jednoduchá, čo je ideálne hlavne počas dní, keď nestíhate venovať veľa času vareniu. Táto omáčka na cestoviny Arrabbiata sa skvele hodí k špagetám či penne, ale aj k ďalším druhom cestovín. Navyše má iba 45 kcal / 100 g a veľmi ľahko tak zapadne aj do vášho jedálnička v diéte.
Omáčka na cestoviny Arrabbiata a jej výhody
- je bezmäsitá jemne pikantná zmes na prípravu talianskych cestovín
- obsahuje až 81 % drvených paradajok
- je alternatívou klasickej bolonskej omáčky
- jej príprava je veľmi jednoduchá a rýchla
- skvele sa hodí k špagetám či penne
- má iba 45 kcal / 100 g
- ľahko zapadne do jedálnička aj v diéte
- je vhodná aj pre vegánov
Zloženie
Drvené paradajky 81 %, paradajkový pretlak zahustený 9 %, pitná voda, červená paprika 1 %, cesnak, olivový olej, jedlá soľ, cukor, petržlen, chilli 0,13 %
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 188 kJ / 45 kcal |
| Tuky | 1,2 g |
| - z toho nasýtené tuky | 0,2 g |
| Sacharidy | 6,2 g |
| - z toho cukry | 5,6 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Soľ | 1,0 g |
Upozornenie
Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 4 dní.
Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slané omáčky a sirupy |
|---|---|
| EAN: | 8595241519807-12 |
| Brutto váha: | 7.200000 |
| Značka: | Franz Josef Kaiser |
| Dĺžka: | 15.000000 |
| Šírka: | 29.000000 |
| Výška: | 21.500000 |
| Netto váha: | 0.056000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
| Bulk Product: | 58963 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
