Nutty Mix s jahodami - GymBeam
Kód: 47731



Podrobný popis
Nutty Mix s jahodami je chutná zmes orechov, semienok, lyofilizovaných jahôd a kokosu, ktorá sa hodí do zdravých raňajok či ako snack
Nutty Mix s jahodami je chutná chrumkavá zmes orechov a semienok, ktorú spestrujú lyofilizované jahody. Nádych exotiky jej dodávajú kokosové lupienky. Vďaka vysokému podielu mandlí, kešu a vlašských orechov, spolu s tekvicovými a slnečnicovými semienkami, sa tento pestrý mix pýši obsahom zdravých nenasýtených mastných kyselín. Tie môžu prispievať k udržaniu optimálnej hladiny cholesterolu v krvi, ak sú nimi v strave nahradené nasýtené mastné kyseliny. Nájdete tu tiež jahody. Tie si svoju výraznú jahodovú farbu a chuť zachovávajú vďaka lyofilizácii (sušenie mrazom).
Nutty Mix s jahodami sa skvele hodí na doplnenie jogurtu a tvarohu či ako chrumkavý doplnok obilninovej kaše. Môžete ho použiť aj ako prísadu do smoothie či ako ozdobu lívancov, palaciniek a iných dezertov. Skvele však chutí aj samotný, a tak si na ňom môžete pochutnať kedykoľvek počas dňa a uspokojiť tak mlsný jazýček či zahnať nečakaný hlad.

Nutty Mix s jahodami a jeho výhody
- pestrá zmes orechov, semienok, lyofilizovaného ovocia a kokosových lupienkov
- obsahuje zdravé nenasýtené mastné kyseliny
- vďaka nenasýteným mastným kyselinám pomáha s udržaním optimálnej hladiny cholesterolu v krvi
- neobsahuje laktózu, GMO ani umelé sladidlá
- hodí sa ako prídavok do jogurtu, kaše a iných sladkých pokrmov
- je vhodný aj samostatne ako snack kedykoľvek počas dňa
- je vhodný pre vegetariánov aj vegánov
Zloženie
Orechy 50 % (jadrá kešu orechov pražené, jadrá sladkých mandlí blanšírované, jadrá vlašských orechov), semienka 30 % (slnečnicové semienka lúpané, tekvicové semienka lúpané), lyofilizované jahody 10 %, kokosové lupienky.
Dávkovanie
Použite ako doplnok k vašim obľúbeným raňajkám, jedlu alebo samostatne ako snack.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2417 kJ/ 579 kcal |
| Tuky | 49 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 25 g |
| - z toho cukry | 4,8 g |
| Bielkoviny | 14,4 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Alergénové upozornenie: Alergény sú vyznačené v zložení tučne. Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sóje a sezamu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orechy |
|---|---|
| EAN: | 8586022212390 |
| Brutto váha: | 0.354000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 10.500000 |
| Šírka: | 10.500000 |
| Výška: | 14.500000 |
| Netto váha: | 0.300000 |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
