Noctua NF-A20 PWM NF-A20-PWM
Kód: 9309186
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Špecifikácie ventilátora:Veľkosť: 200x200x30 mm
Vzdialenosť montážnych otvorov: 154x154, 110x180, 170x170 mm
Konektor: 4-pinový PWM
Ložiská: SSO2
Tvar lopatiek: Séria A s kanálmi na zrýchlenie toku
Technológia rámu: AAO (pokročilá akustická optimalizácia)
Maximálne otáčky (+/- 10 %): 800 ot.
Maximálne otáčky s L.N.A. (+/- 10 %): 550 ot/min
Minimálne otáčky (PWM, +/-20%): 350 ot/min
Maximálny prietok vzduchu: 146,9 m3/h
Maximálny prietok vzduchu s L.N.A.: 100,8 m3/h
Maximálna akustická hlučnosť: 18,1 dB(A)
Maximálny akustický hluk s L.N.A.: 10,7 dB(A)
Spotreba energie: 0,96 W
Rozsah napätia: 12 V
Napätie signálu PWM: 5 V
MTBF: > 150 000 h
Obsah balenia:
Nízkošumový adaptér (L.N.A.)
4-kolíkový Y-kábel
30 cm predlžovací kábel
Antivibračné rukoväte NA-AV3
NA-AV4 antivibračné rukoväte
skrutky na upevnenie ventilátora
Dodatočné parametre
| Kategória: | 140mm |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 9010018100013 |
| Šírka [mm]: | 200 |
| Hĺbka [mm]: | 30 |
| Maximálne otáčky ventilátora [ot/min]: | 800 |
| Výška [mm]: | 200 |
| Min. otáčky ventilátora [ot/min]: | 350 |
| Rozmer ventilátora [mm]: | 200 × 200 mm |
| Podpora PWM: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
