Noctua NF-A20 PWM chromax.black.swap NF-A20 PWM CH.BK.S
Kód: 9311399
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ada NF-A20 se zasloužila o přední volbu při výběru 200mm větráčků množstvím ocenění a doporučení od technických časopisů a stránek po celém světě. NF-A20 PWM chromax.black.swap kombinuje tichý chod této řady a elegantní celočerný design řady chromax.black. Balení obsahuje také sady různobarevných kabelů a protivibračních podložek pro ty, kteří si rádi svůj stroj barevně sladí. Kvalitu chodu a spokojenost také zaručí SSO2 ložisko, více než 150000 hodin MTTF a 6 let záruky u výrobce.Technické specifikace:
* Rozměry: 200x200x30 mm
* Rozpětí otvorů pro připevnění: 154x154, 110x180, 170x170 mm
* Konektory: 4-pin PWM
* Délka kabelu: 1cm + 30cm NA-EC1 prodlužovací kabel
* Ložisko: SSO2
* Tvar lopatek: A-Series s Flow Acceleration Channels
* Technologie rámu: AAO (Advanced Acoustic Optimisation)
* Otáčky (+/- 10%): 800 RPM
* Minimální otáčky (PWM, +/-20%): 350 RPM
* Průtok vzduchu: 146,9 m3/h
* Hlučnost: 18,1 dB(A)
* Statický tlak: 1,08 mm H2O
* Maximální napájení: 0,96 W
* Maximální proud: 0,08 A
* Operační napětí: 12 V
* Napětí PWM signálu: 5 V
* MTTF: > 150.000 h
Obsah balení:
* 1x NF-A20 PWM chromax.black.swap
* 8x NA-AVP6 chromax.black protivibrační podložky
* 4x NA-AVP6 chromax.blue protivibrační podložky
* 4x NA-AVP6 chromax.green protivibrační podložky
* 4x NA-AVP6 chromax.red protivibrační podložky
* 4x NA-AVP6 chromax.white protivibrační podložky
* 4x NA-AVP6 chromax.yellow protivibrační podložky
* 4x šroubky pro připevnění
Dodatočné parametre
| Kategória: | 140mm |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 9010018100457 |
| Maximálne otáčky ventilátora [ot/min]: | 800 |
| Výška [mm]: | 200 |
| Min. otáčky ventilátora [ot/min]: | 350 |
| Podpora PWM: | Áno |
| Šírka [mm]: | 200 |
| Hĺbka [mm]: | 30 |
| Rozmer ventilátora [mm]: | 200 × 200 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
