Nepremokavé pončo Black - GymBeam
Kód: 92953



Podrobný popis
Nepremokavé pončo – praktická pláštenka s kapucňou, ktorá vás ochráni pred dažďom a nepriaznivým počasím počas outdoorových aktivít
Nepremokavé pončo patrí k povinnej výbave milovníkov outdoorových aktivít za každého počasia. Jedná sa o praktickú pláštenku s kapucňou, ktorá vás ochráni pred dažďom. Je vyrobené zo 100% nepremokavého materiálu v podobe etylénvinylacetátu (EVA). Vďaka tomu na vaše oblečenie neprepustí žiadnu kvapku vody. Navyše je ľahké a dostatočne odolné voči oderom a roztrhnutiu. Dá sa použiť oblečené ako pláštenka s kapucňou a je vybavené golierom s gombíkmi, ktorý váš krk ochráni pred vetrom. O to, že vám dokonale padne sa postará univerzálna veľkosť aj zapínanie pod rukami, ktoré vytvára praktické rukávy.
Môžete ho však rozložiť aj do podoby malej plachty. V tejto podobe vás ochráni nielen pred dažďom, ale aj pred slnkom, keďže je odolné aj voči UV žiareniu. Navyše sa dá poskladať a určite sa zmestí do výbavy vášho batohu na každé outdoorové dobrodružstvo. Hodí sa na turistiku, stanovanie či akýkoľvek pobyt v prírode. Rozhodne sa však nestratí ani ako parťák na cestovanie, keď si ho stačí pribaliť do batohu. Vďaka tomu vás neprekvapí dážď napríklad pri objavovaní uličiek mesta či prechádzky v prírode.

Nepremokavé pončo a jeho výhody
- je praktická pláštenka s kapucňou pre outdoorové aktivity
- ochráni pred nepriaznivým počasím v podobe dažďa
- vyrobené zo 100% vodoodolného materiálu EVA
- neprepustí na vaše oblečenie ani kvapku vody
- je ľahké a odolné voči oderom či pretrhnutiu
- dá sa používať oblečené ako pláštenka
- má golier s gombíkmi, ktorý ochráni váš krk pred vetrom
- dokonale padne vďaka univerzálnej veľkosti
- môže sa natiahnuť
- je odolné voči UV žiareniu
- ľahko sa zloží a ľahko sa zmestí do batohu alebo tašky
- vhodné na turistiku, stanovanie alebo akúkoľvek vonkajšiu aktivitu
- dokonale sa zmestí aj do cestovnej výbavy
Materiál
100% EVA
Vlastnosti
| Vlastnosti | Hodnoty |
|---|---|
| Šírka | 101,5 cm |
| Dĺžka | 127 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné príslušenstvo na cvičenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8586025950039 |
| Brutto váha: | 0.302000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 17.000000 |
| Šírka: | 3.000000 |
| Výška: | 22.000000 |
| Netto váha: | 0.262000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 25 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
