NEC 75" MultiSync E758
Kód: 142673
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
NEC MultiSync® E758 LCD 75" Essential Large Format DisplayJak zlepšíte zážitek účastníků schůzek a konferencí? Jednoduše využijte vynikající rozlišení UHD. Získejte špičkovou kvalitu a spolehlivost produktu s nízkými celkovými náklady pro majitele a dlouhou životností.
Integrovaný přehrávač MediaPlayer podporuje nativní rozlišení UHD a vysoký dynamický rozsah (HDR) pro velký kontrast a přirozený vzhled přehrávaného obsahu s funkcí automatického přehrávání. USB MediaPlayer nevyžaduje žádné další kabely, externí zařízení ani software pro zobrazování nápisů a umožňuje tak jednoduché a bezproblémové profesionální řešení zobrazování nápisů.
Požadovaná funkčnost za příznivou cenu
Nižší náklady na instalaci a provoz
Protože displej má podsvícení s technologií LED, je mimořádně úsporný, podsvícení déle vydrží, displej má i lehčí konstrukci, takže umožňuje jednoduchou a flexibilní přepravu, jakož i montáž a zapojení.
Štíhlý design a zabudované reproduktory
Estetický design je potěšením pro oči a umožňuje jednoduchou a nenákladnou instalaci.
Propojitelnost připravená na budoucnost
Má několik průmyslově standardních digitálních a analogových signálních vstupů pro flexibilní integraci do A/V infrastruktur.
Samostatný provoz
Displej je navržen pro přímý samostatný provoz, který umožňuje integrovaný multimediální USB přehrávač, reproduktory a funkce plánování.
Přehrávání bez námahy
Integrovaný multimediální USB přehrávač podporuje různé typy formátů obrazových a video souborů na samostatné přehrávání obsahu bez námahy.
Specifikace
Displej
Technologie panelu
IPS s přímým LED podsvícením
Aktivní plocha obrazovky
1,649.7 x 927.9 mm
Velikost obrazovky
74.5" / 189.3 cm
Poměr stran
16:9
Rozteč bodů
0.430 mm
Jas
350 cd/m2
Kontrastní poměr
>= 8000:1
Pozorovací úhly
178° horizontální / 178° vertikální (typ. at contrast ratio 10:1)
Barevná hloubka
1.073 miliardy (10bit)
Doba odezvy (typ.)
8 ms
Obnovovací frekvence
60 Hz
Zmatnění
Pro (25 %)
Podporování orientace
Na výšku; Na šířku
Synchronizace
Horizontální frekvence
15 - 136 kHz
Vertikální frekvence
24 - 75 Hz
Rozlišení
Nativní rozlišení
3840 x 2160
Podpora na digitálním
a analogovém výstupu (PC)
1280 x 720; 1920 x 1080; 1920 x 1200; 3840 x 2160; 4096 x 2160; 640 x 480; 720 x 480; 720 x 576
Rozhraní
Analogový video vstup
1 x VGA; Komponentní (RCA); Kompozitní (RCA)
Digitální video vstup
3 x HDMI
Analogový audio vstup
1 x 3,5 mm jack
Digitální audio vstup
3 x HDMI
Ovládání vstupu
LAN 100Mbit; RS232
Input Data
1 x USB 2.0 (MediaPlayer); 1 x USB Typ-C (5V/3A, power for external devices)
Analogový video výstup
1 x 3,5 mm konektor
Output Audio Digital
1 x SPDIF
Dálkové ovládání
IR dálkové ovládání; RS-232C (9-pin D-sub) Input
Senzory
Senzor okolního osvětlení
Programovatelné spuštěné činnosti
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4K |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 49 kg |
| EAN: | 5028695125216 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 75 |
| VESA (rozmer): | 600 × 400 mm |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 1 |
| Kontrast: | 8000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 1682 |
| Hĺbka [mm]: | 83 |
| Čas odozvy [ms]: | 8 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 3 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 36,3 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 961 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
