Nastaviteľná jednoručná činka 2,5 kg - Spokey
Kód: 99616



Podrobný popis
Nastaviteľná jednoručná činka 2,5 kg umožňuje prispôsobiť záťaž vašim potrebám a pritom zaberá minimum priestoru
Nastaviteľná jednoručná činka 2,5 kg je praktická a efektívna pomôcka, ideálna do každej domácej posilňovne. S touto vychytávkou vám namiesto niekoľkých činiek stačí jedna, pretože umožňuje nastaviť záťaž od 1 po 2,5 kg (po 0,25 kg). Vďaka tomu si môžete ľahko prispôsobiť hmotnosť podľa svojej kondície a individuálnych tréningových potrieb. Činka je vyrobená z pevného a odolného materiálu, doplneného ergonomickým tvarovaním, ktoré zaručuje pohodlné držanie v ruke.
Činka s nastaviteľnou hmotnosťou je ideálnym riešením pre domáce cvičenie, kedy je okrem efektívneho tréningu prioritou aj úspora miesta pri skladovaní. Nedostatok úložného priestoru nebude s touto činkou problém. Zaberie minimum miesta a pritom si s ňou kvalitne zacvičíte. Pomôže vám posilniť najmä svaly vrchnej časti tela, ako sú ramená, biceps, triceps či chrbtové svaly. Precvičíte s ňou však aj svalové partie spodnej časti tela, napríklad stehná alebo lýtka. Ide o praktické náčinie, s ktorým si efektívne zlepšíte silu a kondíciu.
Nastaviteľná jednoručná činka 2,5 kg a jej výhody
- praktická fitness pomôcka
- má nastaviteľnú záťaž od 1 po 2,5 kg (po 0,25 kg)
- je pevná a odolná
- má ergonomický tvar
- ľahko sa skladuje
- šetrí miesto
- umožňuje prispôsobiť záťaž podľa individuálnych potrieb
- hodí sa do domácej posilňovne
- je vhodná na posilnenie svalov celého tela
- v balení sú dve činky
Materiál
Pozinkovaná oceľ, ABS
Hmotnosť
2 x 2,5 kg
Nastaviteľná hmotnosť: 1 – 2,5 kg (nastaviteľná po 0,25 kg)
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Výška | 7,6 cm |
| Šírka | 7,6 cm |
| Dĺžka | 26,5 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Činky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.35 kg |
| EAN: | 5905339441959 |
| Brutto váha: | 5.350000 |
| Značka: | Spokey |
| Dĺžka: | 26.000000 |
| Šírka: | 28.500000 |
| Výška: | 11.000000 |
| Netto váha: | 2.500000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
